Dorostenci o víkendu neporaženi

V neděli 3. 12. ve sportovní hale TJ Znojmo dorostenci odehráli dvě utkání. Nejdříve se postavili proti brněnským Gullivers a poté proti domácímu Znojmu.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Panthers Otrokovice   9:8

Od 11:30 začalo utkání mezi týmy Panthers Otrokovice a Sokol Brno I EMKOCase Gulivers. Zápas byl od úvodu v ofenzivním duchu, když během první třetiny padlo hned 8 branek, které si týmy rozdělily na polovinu. Ve druhé třetině měli navrch hráči z Otrokovic, kteří ve druhé třetině přehráli svého soupeře a vstřelily tři branky. V závěrečné třetině se brněnští hráči snažili stáhnout dvougólové manko, ale to se jim bohužel nepodařilo. Panteři si tak udrželi vedení a zvítězili.

Komentář trenéra Otrokovic Miroslava Koníčka: "Fanoušci ofenzivního florbalu se asi nenudili, obrany obou týmů byly hodně marné a všichni na hřišti chtěli dávat jen góly."

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Panthers Otrokovice   5:5

Ve druhém utkání, které začalo třicet minut po 14. hodině nastoupili Panteři proti domácímu Znojmu. V první třetině Panteři soupeře přehrávali a zaslouženě si odnášeli náskok 1:3 do druhého dějství. To sice z pohledu proměnování šancí patřilo domácímu celku, ale i tak Otrokovice před závěrečnou třetinou vedly o jednu branku. Když 10 minut před koncem utkání zvyšoval na 3:5 Samohýl, tak to vypadalo, že hosté si udrží vypracovaný náskok až do konce. Znojemští hráči ovšem dokázali dvě minuty a osmnáct vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnat. Utkání, tak skončilo nerozhodně.

Komentář trenéra Otrokovic Miroslava Koníčka: "Zápas jsme měli vyhrát rozdílem třídy, jenze špatný backchecking a nemohoucnost proměnit šance nás stala body. Na některé naše akce se dalo dívat a muselo se to líbit i divakum, ale pokud tyto akce neskončí gólem, pak je to k ničemu."