Mladší žáci odehráli přátelské utkání proti Přerovu

Mladší žáky v měsíci květnu čeká pestrá paleta přátelských utkání. Ideální čas, aby se otrkali a nasbírali své první zkušenosti i kluci, kteří se připojili do klubu v průběhu sezóny. Zkušenější část hráčů se připravuje na letní turnaje do Brna a Prahy.

Dne 24. 5. 2017 přivítali mladší žáci Panthers Otrokovice tým z FBC Přerov. Utkání bylo domluveno na hrací čas 3x15min. Domácí tým vstoupil opět s promíchanou sestavou a doplněnou už i o elévy k vyzkoušení před turnajem v Brně.

První střídání a první gól v mladších žácích zaznamenal Tadeáš Trenz, který nás doplnil z kategorie elévů. V první třetině se panteři hledali a postrádali především obranou kompaktnost. Obraz hry na obranné polovině z pohledů pantherů byl podstatně lepší a v zápase dokázal odvrátit nepříznivou první třetinu. Do třetí třetiny byl proveden zásah trenérem a přeskupení obranných i útočných formací. Třetí třetina už připomínala ostřejší zápas, ve kterém tempo i nasazení nabralo na vyšší obrátky. Vyzdvihnout musíme brankářku z Přerova, která byla doplněna rovněž z kategorie elévů a v zápase i při nájezdech mladé panthery několikrát překvapivě vychytala. Na závěr zápasu proběhly samostatné nájezdy, pro potěšení vybraných hráčů.

Hodnocení trenéra:

"FBC Přerov děkujeme za přátelské utkání, že se nabídli přijet do Otrokovic i v průběhu týdne a odehrát přátelské utkání. Velice si toho vážíme a doufáme, že to nebylo poslední přátelské utkání a navážeme na spolupráci. Pro nás další obrovská zkušenost, zejména pro nováčky v týmu a budoucí mladší žáky. Potřebujeme více zapracovat na technice s holí a blokování střel, jinak rychlostně si myslím, že jsme nezaostávali. Kluky je nutné i pochválit, že zápas nezabalili."