Panteři v neděli hrají doma proti Chodovu

V letošní sezoně se Chodov a Otrokovice střetli v 9. kole na Jižním Městě. Z vyrovnaného zápasu nakonec bral 3 body domácí tým, kterému vítězství 6:4 vystřílel reprezentant Patrik Dóža, který nastřílel do otrokovické branky hattrick. Dařilo se i otrokovickému střelci Pavlovi Jurčíkovi, který zaznamenal dvě branky.

Historická vzájemná bilance hovoří jednoznačně ve prospěch pražského týmu. Z posledních 5 zápasu, ve kterých se tyto dva týmy utkaly, ve všech případech zvítězil Chodov. Nutno podotknout, že předposlední střetnutí vyhrál tým z Jižního Města až po prodloužení 4:3.

Panteři v posledních dvou utkání nezískali ani bod, z pěti posledních zápasů však tři vyhráli. Nestačili na týmy z horní poloviny tabulky – Vítkovice a naposledy Tatran Střešovice, kdy jim zápas protekl mezi prsty v závěrečné tříminutovce. Chodov zaváhal v posledních pěti zápasech pouze jednou, a to proti Vítkovicím, se kterými prohrál 8:9 po prodloužení. Zaznamenal však 3 vítězství v řadě nad Tatranem Střešovice, FbŠ Bohemians a v posledním případě porazil Pardubice.

Fat Pipe Flobal Chodov táhne celou sezonu Patrik Dóža, který je lídrem kanadského bodování a dokonce v neděli může překonat rekord ex-chodovského Matěje Jendrišáka v produktivitě základní části. V současné chvíli má na kontě úctyhodných 70 kanadských bodů za 35 gólů a stejný počet asistencí. Dalšími chodovskými tahouny jsou Miloš Tyl (24+16) a Marek Vávra (24+13).

Radovan Michajlovič se může stát jediným brankářem v letošní sezoně, který nastopil do všech 22 zápasů základní části. Prozatím strávil v bráně 1259 minut a drží 81,30% úspěšnost zákroků. Nejproduktivnějším hráčem Hu-Fa Panthers Otrokovice je levé křídlo první lajny Pavel Jurčík, který je zároveň i nejlepším střelcem týmu se 17 brankami a 8 asistencemi. V těsném závěsu z ním je Tomáš Sovják (16+9). Toto duo doplňuje centr první formace Lukáš Petřík s 20 kanadskými body za 8 gólů a 12 nahrávek.

Nedělní utkání se hraje od 17:00 na sportovní hale Štěrkoviště. Všichni fanoušci Panthers Otrokovice jsou srdečně zváni na společné posezení s hráči v Restauraci Maxima, kde se společně s hráči dozví soupeře pro čtvrtfinále Tipsport Superligy. Každý fanoušek, který bude mít na ruce nepřetržený pásek ze zápasu, má od Restaurace Maxima jedno pivo zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu na zápase i po něm!