Panteři v sobotu doma proti Liberci

Do konce základní části Tipsport Superligy zbývají pouhé tři kola, ve kterých budou Panteři bojovat o co nejlepší umístění před play-off. V rámci 23. kola přivítají na svém hřišti tým FBC Liberec.

V sobotu 17. 2. od 19 hodin začne utkání mezi týmy Hu-Fa Panthers Otrokovice a FBC Liberec. Domácí tým je aktuálně na 4. místě se 40 body, zatímco hosté na pozici 11. s 22 body.

V minulém kole Otrokovice přivítaly na svém hřišti tým Ostravy. Po třech zápasech v řadě, které rozhodovalo prodloužení nebo samostatné nájezdy, Panteři tentokrát zvítězili v základní hrací době. Ostravskému FBC nadělili deset branek a zvítězili v poměru 10:1. Skvělý týmový výkon potvrdil fakt, že na deseti vstřelených brankách se podílelo hned osm hráčů. Liberec přivítal doma Mladou Boleslav. Hosté potvrdili roli favorita, když vyhráli v Liberci poměrem 2:7.

V prvním letošním souboji, který se odehrál před televizními kamerami, byli úspěšnější Panteři. Utkání díky skvělé první třetině vyhráli 7:4. Bilance vzájemných utkání na Štěrkovišti vyznívá jednoznačně pro otrokovické hráče, kteří zatím pokaždé svého soupeře porazili. Mezi nejproduktivnější hráče libereckého týmu patří trojice Valeš, Ferdan a Salát. Tito tři útočníci dohromady vstřelili více jak polovinu branek svého týmu. Na straně domácích je to v letošní sezóně obvyklá dvojice Pešat – Zapletal.

Potvrdí Panteři svoji dominanci na domácím hřišti?

Utkání začíná v sobotu 17. 2. 2018 od 19 hodin ve SH Štěrkoviště Otrokovice.