Junioři 2017/2018, 2. kolo, ne 15.10.2017, Městská SH Chomutov
Chomutov
4:8
2:2, 0:6, 2:0

branky: 2. Oldřich Jireček, 3. Daniel Kučera, 51. Jakub Holovej, 59. Jiří Giptner - 11. Martin Janeček, 14. Martin Janeček, 21. Michal Kundrata, 27. Jaroslav Lovecký, 33. Martin Janeček, 36. Martin Janeček, 38. Michal Kundrata, 39. Lukáš Chalabala; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Apko 7, Jan Štěpánek 7 - Martin Vičánek 34

Komentář trenéra Martina Bociana: Velká škoda druhé třetiny, kdy jsme vypadli z koncentrace a přestali si plnit defenzivní povinnosti. Děkuju týmu za výkon v první a třetí třetině. Na něj musíme navázat v další práci, a to nejen v utkáních, ale i v tréninku. Věřím, že naše výkony půjdou pak ještě nahoru. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme klidnou cestu domů.

Komentář trenéra Michala Kvapila: Myslím si,že jsme viděli nádherné utkání, které se muselo diváků líbit. Jsem rád, že náš tým nenavázal na včerejší utkání, i když to na začátku utkání tak vypadalo. Po zlepšeném pohybu a výborné druhé třetině jsme si šli za vítězstvím. Děkuji soupeři za utkání a našemu týmu za bojovnost a nasazení.