Junioři 2017/2018, 13. kolo, so 6.1.2018, SH Štěrkoviště Otrokovice
České Budějovice
11:5
1:0, 3:3, 7:2

branky: 8. Ivan Zajíc, 25. Tomáš Zubek, 34. Michal Kundrata, 37. Jan Hrtús, 41. Jiří Štěpánek, 45. Michal Kundrata, 46. Martin Janeček, 47. Tomáš Zubek, 48. Lukáš Kvapil, 51. Ivan Zajíc, 51. Martin Janeček - 29. Daniel Drobiš, 36. Martin Vinkler, 40. Jan Procházka, 45. Ondřej Šimek, 55. Dominik Vlček; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Vičánek 30 - František Novák 19, Aleš Křepelka 5;

PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek (Doležal) - Kořének, Zdražil, Zdráhal, Valenta, Kundrata, Jančík, Hrtús, Samohýl, Kvapil, Štěpánek, Zubek, Janeček, Chalabala, Lovecký, Zajíc
České Budějovice: Novák (Křepelka) - Konopa, Vlček, Perina, Drobiš, Tibitanci, Fořt, Hrouzek, Brožek, Vinkler, Veselý, Tinavský, Šebelle, Šimek, Procházka

V sobotu od 17 hodin ve sportovní hale na Štěrkovišti začalo utkání mezi Pantery a Štíry z Českých Budějovic. Utkání, na které přišlo 50 diváků, začalo aktivnější hrou hostí, kteří si vytvářeli první šance v utkání. Domácí se dostalo do dobrých příležitostí až v přesilové hře, kterou jim nabídl svým faulem hostující Vlček. Panteři nabídnout šanci využili za pouhých 19 vteřin. V čase 9:16 byl vyloučen domácí Zubek a hosté tak měli příležitost k vyrovnání. I přes velký tlak v přesilové hře, a i po jejím skončení ovšem branka nepadla. První třetina tak skončila ve prospěch domácích. Ve druhé třetině už padalo branek mnohem víc. Na každou branku domácích dokázali hosté odpovědět. Skóre po dvou třetinách tedy bylo 4:3. Závěrečná dvacetiminutovka byla jednoznačně v režii domácího týmu, který dokázal vstřelit hned 7 branek. Zápas tedy skončil výhrou Panterů 11:5.

Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: V první třetině nás velice podržel brankář Vičánek a tím jsme ustáli první třetinu a soustředili jsme se na naši hru. Povedla se nám opět třetí třetina, čímž jsme zápas dovedli do vítězství. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu do Rtyně pod Krkonoší, kde přivítají Pardubice.

Komentář trenéra hostů pana Ondřeje Havelky: Naprosto tragické vstoupení do třetí třetiny nás stála utkání, soupeř byl florbalovější a díky tomu zaslouženě zvítězil.