Panteři porazili Liberec, o play off se rozhodne v posledním kole

Florbaloví Panteři odpověděli na rekordní porážku z Mladé Boleslavi nejlepším možným způsobem. Před svými fanoušky porazili Liberec 9:3 a výrazně se přiblížili postupu do play-off Superligy.

Superliga 2018/2019, 25. kolo, ne 17.2.2019, Městská hala Otrokovice
Liberec
9:3
2:1, 3:2, 4:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec 9:3

branky: 3. Matěj Kostka, 20. Pavel Jurčík, 24. Petr Kittel, 29. Petr Kittel, 29. František Vykopal, 42. Lukáš Kvapil, 50. Jakub Haša, 52. Petr Kittel, 59. Jakub Haša - 15. Prokop Ferdan, 31. Lukáš Lhota, 35. Radek Valeš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 370; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Vít Vaníček 13; po třetinách: 2:1, 3:2, 4:0;

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Majrich) - Nagy, Kostka, Petřík, Szweda, Čevela, Zimmer - Rožnovják, Jurčík, Zapletal, Sovják, Gál, Pešat, Kittel, Vykopal, Haša, Volek, Kvapil
Liberec: Vaníček(Janota) - Klucho, Bitman, Böhm.Da., Kroupa - Kopecký, Valeš, Salát, Marek, Rozkovec, Lhota, Böhm.Lu., Baudisch, Ferdan, Kořínek, Balatka,

Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: "O dnešním výsledku rozhodlo zlepšené napadání a osobní souboje. Výborný výkon Radovana a proměněné nabídnuté šance. Musíme na sobě pořád pracovat, důraz v osobních soubojích, hrát pod tlakem a zlepšit střelbu. Tyhlety aspekty nás můžou do dalšího utkání dovést k cíli. Samozřejmě musíme poděkovat našemu šestému hráči, což jsou naši diváci. Doufám, že nás přijdou podpořit i do Pardubic a budeme spolu slavit postup. Díky soupeři."

Komentář hostujícího trenéra, pana Filipa Hanžla: "O výsledku dnes rozhodla především produktivita domácích a to po celý zápas. My si v první i druhé třetině připravili šancí dost, ale chybělo nám potřebný kus štěstí. Domácím gratuluji a my věříme dál!