Panteři před reprezentační přestávkou přestříleli Pardubice

Florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice přerušili sérii dvou těsných jednogólových porážek a před dvoutýdenní reprezentační přestávkou doma porazili Pardubice 7:5.

branky:
16. Martin Szweda, 22. Tomáš Sovják, 34. Ladislav Gál, 39. Martin Szweda, 51. Marek Zapletal, 52. Lukáš Petřík, 55. Lukáš Kvapil - 5. David Žáček, 12. Přemek Pakosta, 41. Jan Kourek, 56. Martin Zozulák, 57. Přemek Pakosta; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 12 - Martin Haleš 11; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:3;

Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Dnešní utkání se vyvíjelo jako předchozí zápasy, pořád stejně. První třetinu jsme byli ještě na sluníčku, naštěstí jsme se vrátili na druhou třetinu. Utkání rozhodovaly maličkosti. Výborný výkon kapitána, který vedl tým k dnešnímu vítězství. Do dalších bojů musíme ještě víc zabrat a hrát tři třetiny. Děkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů."

Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Stejně jako včera zápas rozhodla druhá třetina. Dnes bohužel v náš neprospěch, kdy jsme si hru zbytečně komplikovali a domácí toho využili. Ve třetí třetině pak zkušeně využili oken v naší obraně, kdy jsme se snažili o vyrovnání. Bohužel jsme dnes udělali hodně chyb. Cením si toho, že se hráči rvali až do konce i přesto, že to už bylo velice těžké.