Poslední kolo základní části Tipsport Superligy Panteři odehrají v Pardubicích

V posledním kole základní části Tipsport Superligy budou Panteři cestovat na hřiště Pardubic, kde budou bojovat na dálku o čtvrté místo. Jejich soupeři o co nejlepší umístění po základní části jsou Bohemians a Sparta, ovšem ani plný bodový zisk nemusí Panterům stačit.

V neděli 4. 3. od 17 hodin začne utkání mezi týmy Sokol Pardubice a Hu-Fa Panthers Otrokovice. Domácí tým je na 8. místě se 34 body, zatímco hosté z Otrokovic na místě 4. s 44 body.

V minulém kole hrály Pardubice na hřišti Liberce, kde po vydařené třetí třetině nakonec braly všechny body. Vítěznou branku na 4:3 vstřelil dvě minuty před koncem Pakosta, čímž rozhodl o tom, že Pardubice budou hrát poprvé ve své historii play-off. Panteři nastoupili na domácí palubovce proti Tatranu Střešovice. Aby mohli hráči z Otrokovic pomýšlet stále na 4. místo, které zaručuje začít play-off v domácím prostředí, tak museli zvítězit. V taktickém utkání, kde prim hrály hlavně obrany, nakonec zvítězili Panteři 3:2. O svém vítězství rozhodli ve třetí třetině, kdy vstřelili všechny branky.

V prvním letošním souboji, který se hrál na Štěrkovišti před největší letošní návštěvou Panterů, byli úspěšnější domácí. Soupeři nepovolili vstřelit branku a zvítězili 2:0. Pro Michajloviče to byla první vychytaná nula v Superlize. Bilance vzájemných utkání na hřišti Pardubic vyznívá o něco lépe pro tým z města perníku.

Dokáží Panteři zvítězit a zaručit si 4. příčku po základní části?

Utkání začíná v neděli 4. 3. 2018 v 17 hodin ve SH Dašická Pardubice.