Panteři prohráli i druhý víkendový duel

Panteři prohráli i druhý víkendový duel a vypadli z elitní osmičky Tipsport Superligy

Superliga 2018/2019, 11. kolo, ne 28.10.2018, Městská hala Otrokovice
Česká Lípa
2:5
1:1, 1:0, 0:4

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

branky: 15. Marek Zapletal, 32. Petr Kittel - 8. Štěpán Slaný, 55. Štěpán Slaný, 56. Petr Novotný, 59. Radek Krajcigr, 59. Štěpán Slaný; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Jan Dvořák 22; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:4;

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Malina)- Kostka, Nagy.Ma, Zimmer, Kvapil, Čevela- Sovják, Rožnovják, Jurčík, Zapletal, Szweda, Švajný, Kittel, Volek, Vykopal, Petřík
Česká Lípa: Dvořák (Nechvíle)- Mlejnek, Pastor, Slaný, Štěrba, Burian- Dzierza, Spilka,Tichý, Karel, Matějíček, Jansa, Novotný, Kněžour, Jirsa, Krajcigr, Vlček

Vyjádření trenéra domácích Michala Kvapila: "Je to pořád stále dokola, připadá nám to, že nemáme nic v srdci, nikdo nám nedá vítězství zadarmo, pokud se o něj sami neporveme a nebudeme mít chuť vítězit. Musíme se omluvit divákům, za to, co jsme předvedli, pokud se v nás neprobudí Panteři, nebudeme vyhrávat. Spousta neproměněných šancí a individuální chyby rozhodly, že nemáme nic. Díky soupeři za utkání."

Vyjádření trenéra hostů Jiřího Stožického: Dneska se nám po dlouhé cestě nepovedla první třetina, kterou jsme ze štěstím uhráli na remíze. Od druhé třetiny jsme byli myslím lepší a povzbuzeny třetími třetinami v posledních zápasech jsme věřili, že zápas otočíme. Jsme rádi, že jsme zvládli 3 zápasy za dní, bylo to hodně náročné. Děkuji soupeři za zápas.