Panteři zvládli v Brně poslední zápas roku a jsou opět osmí

Superliga 2018/2019, 17. kolo, so 22.12.2018, TV-utkání MSH Vodova Brno
Bulldogs Brno
2:6
1:1, 0:1, 1:4

Bulldogs Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:6

branky: 16. Tomáš Pešek, 46. Tomáš Kadavý - 11. František Vykopal, 34. Lukáš Kvapil, 42. Martin Rožnovják, 45. Petr Kittel, 59. Matěj Kostka, 60. Lukáš Kvapil; rozhodčí:Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 913; zásahy brankářů: Filip Kuhn 22 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:4;

Bulldogs Brno: Kuhn(Bartek) - Vojtíšek, Galuszka, Surkoš, Koláčný - Mráz, Lorenc, Ulman, Grlický, Němec, Leško, Kadavý, Pešák, Marek, Michálek, Fajt, Žák, Pešek
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Majrich) - Nagy.Mi, Zimmer, Petřík, Kostka, Kvapil, Čevela, Szweda - Pešat, Kittel, Gál, Sovják, Zapletal, Vykopal, Jurčík, Volek, Švajný, Rožnovják

Komentář trenéra hostů, p. Kvapila: Dnešní utkání bylo o tom, kdo bude víc trpělivější, kdo dodrží danou taktiku a využije nabídnuté šance. První dvě třetiny jsme s tím měli trošku problém, ale třetí třetinu jsme si jasně řekli, jaký máme cíl a za tím jsme si šli. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání, přeji hezké svátky všem.

Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Dnes to bylo o trpělivosti a té měli více hosté. Bohužel jsme dnes hráli hodně minut v oslabení a to nám vzalo mnoho sil. Snažili jsme se udělat pro výsledek. Děkuji hráčům a fantastickým divákům.