Panteři vyhráli poprvé venku, odneslo to Znojmo

Po dvou nepovedených výjezdech do Čech se florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice dočkali první venkovní výhry superligové sezony na Moravě, na Den české státnosti ve Znojmě zvítězili 6:3.

Superliga 2018/2019, 6. kolo, pá 28.9.2018, SH TJ Znojmo
Znojmo
3:6
1:2, 1:3, 1:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 3:6

branky: 6. Tomáš Kucharič, 29. Jiří Salava, 59. Martin Pánek - 1. Martin Nagy, 20. Michal Nagy, 26. Martin Szweda, 27. František Vykopal, 32. Petr Kittel, 54. Martin Rožnovják; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1 + Jakub Procházka (ZNO) 5:0; využití: 0:1; diváků: 230; zásahy brankářů: Jan Hándl 14 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:1;

Komentář trenéra Michala Kvapila: "Povedl se nám vstup do utkání, kdy jsme vstřelili rychlou branku. Domácí sice srovnali, ale zlepšili jsme hru v obraně, ovšem musíme ještě přitvrdit. Dneska se nám povedla konečně práce vepředu, na které budeme ještě pracovat a zlepšovat ji. Děkuji soupeři za utkání.

Komentář trenéra Jana Šťastníka: "Do obrany jsme podali slušný výkon, byl vidět progres naší hry, kterou ovšem dnes srazily hrubé individuální nepřesnosti ve druhé třetině. Díky hráčům za výkon a soupeři za po většinu korektní partii, kapitán hostů by si měl příště raději dát nějaký prášek než se rozhodne vyrazit směrem k naší střídačce a začne tam vulgárně řvát a vyzývat někoho ať jde ven.