Panteři vydřeli se Střešovicemi bod, Tatranu podlehli v nájezdech

17.09.2018 • Redakce

Dva body ze dvou domácích víkendových zápasů superligy získali Panteři. Po páteční porážce 4:5 v prodloužení od mistrovské Mladé Boleslavi podlehli v neděli Tatranu Střešovice 3:4 v samostatných nájezdech.

"I když jsme se střetli se silnými soupeři, kteří se budou pohybovat v popředí tabulky, nejsme spokojení, protože jsme měli na to, abychom vybojovali více bodů," míní kouč Otrokovic Michal Kvapil.

Proti Střešovicím jeho tým neustále dotahoval - na 1:1 srovnal v přesilovce Kostka, v 41. minutě prohrávali Panteři už 1:3.

"Doplatili jsme na výpadek koncentrace," mrzelo Kvapila. Mužstvo se ale vzchopilo a díky slepeným trefám Gála a Uhrinovského dovedlo utkání do prodloužení.

A protože v něm gól nepadl, musely rozhodnout nájezdy. Zatímco domácí dvojice Michal Nagy - Petřík neproměnila, brankář Michajlovič dvakrát kapituloval.

"Prodloužení tři na tři i nájezdy jsou dovednostní disciplíny, musíme na nich zapracovat," ví Kvapil, který se bude muset minimálně až do konce roku obejít bez útočníka Lukáše Pešata.

Nejproduktivnější hráč mužstva minulé sezony si odnesl z pátečního zápasu zlomeninu zánártní kůstky a dostal na tři měsíce sádru.

"Je to velká ztráta, ale pokusíme se ho nahradit. Pomůže nám, že máme široký kádr," dodal Kvapil.

branky:
29. Matěj Kostka, 50. Ladislav Gál, 51. Lukáš Uhrinovský - 27. Pavel Sládeček, 35. Pavel Sládeček, 41. Filip Langer, N Filip Ullmann; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 29 - Michal Rebro 16; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 0:0;