Muži skončili nakonec na 7. místě. V play off se utkají s Vítkovicemi

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE v okleštěné sestavě nestačil na Chodov a podlehl vysoko 13:6. V play off se ve čtvrtfinále utkají s Vítkovicemi.

Superliga 2019/2020, 26. kolo, ne 1.3.2020, SH Jižní Město
FAT PIPE Florbal Chodov
13:6
5:3, 5:2, 3:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 13:6

branky: 2. Jiří Koutný, 3. Ondřej Mikeš, 11. Martin Koutný, 15. Martin Koutný, 15. Marek Matejčík, 23. Petr Majer, 27. Petr Majer, 32. Ondřej Mikeš, 34. Daniel Maxa, 38. Tomáš Sýkora, 41. Marek Vávra, 48. Tom Ondrušek, 52. Marek Vávra - 4. Filip Hrabal, 7. Ladislav Gál, 11. Lukáš Kvapil, 24. Filip Hrabal, 35. Filip Hrabal, 55. Filip Hrabal; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Michal Rebro 15 - Radovan Michajlovič 21, Kevin Majrich 4; po třetinách: 5:3, 5:2, 3:1;

Sestřih branek:

FAT PIPE Florbal Chodov: Rebro (Šimůnek) - Sýkora, Podhrásky, Pražan, Maxa, Doubek, Kašovský, Vošta, Švajný - Mikeš, Vávra, Ondrušek, Řezáč, Koutný.M, Matejčík, Majer, Koutný.J, Plíhal
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (50.Majrich) - Nagy, Koláčný, Szweda, Zimmer - Pešat, Hrabal, Kvapil, Červenka, Jurčík, Gál

Florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice prohráli závěrečný zápas základní části superligy v hale Chodova 6:13 a skončili po základní části stejně jako loni sedmí. Do čtvrtfinále si je poprvé v historii vybraly Vítkovice. Série hraná na čtyři vítězství začne tento víkend v Ostravě, další týden se přestěhuje do Otrokovic.

"Jsme spokojeni. Myslím, že by to mohla být pěkná série. Odehráli jsme s Vítkovicemi dva dobré zápasy," připomněl univerzál Panterů Filip Hrabal, že každý tým vyhrál v základní části jeden duel v prodloužení. "Vrátí se nám pár zraněných hráčů a věřím, že bude mezi námi velký boj."

Mužstvo odjelo v neděli do Chodova v okleštěné sestavě a s favoritem drželo brankově krok jen úvodních deset minut, kdy se každý celek trefil třikrát. Za hosty se prosadili Hrabal, Gál a Kvapil.

Od té doby už měli jasně navrch domácí, kteří vedli po první třetině 5:3 a po druhé 10:5. Porážku Panterů mírnil Hrabal, který zastínil v neděli večer všechny střelce a dohromady zaznamenal čtyři góly.

Komentář trenéra Otrokovic Michal Kvapil: Chodov ukázal v dnešním utkání připravenost na play off. Přijeli jsme dnes hrát víc od zadu a čekat na šance. Udělali jsme hodně individuálních chyb, které domácí potrestali. I přes bojovný výkon hráčů jsme dnes neměli šanci na výhru. Musíme vyléčit nemocné a zraněné a připravit se na novou výzvu v play off. Gratulujeme domácím k výhře.

Komentář trenéra Chodova Davida Podhráského: "Dnes to bylo hodně uvolněné. V obraně nás to stálo inkasované branky, ale naopak v útoku bylo mnoho povedených věcí. Každopádně je to za námi a teď se jdeme chystat na play off!"

Další domácí zápasy odehrají Panteři v sobotu 14. 3. 2020 proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Čas utkání a další info sledujte na www.panteri.cz