Panteři první zápas série s Karlovými Vary doma prohráli, srovnat můžou v neděli

Už jen tři porážky dělí áčko PSG Panthers Otrokovice od sestupu ze superligy. Doma prohrálo úvodní utkání play-down s Karlovými Vary 4:7, srovnat může dnes, kdy je na programu od 16 hodin druhé utkání.

Livesport Superliga, 1. kolo, so 25.3.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
PANTEŘI
Karlovy Vary
4:7
1:3, 1:2, 2:2

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FB Hurrican Karlovy Vary 4:7

branky: 7. Tomáš Sovják, 23. Jiří Halama, 46. Daniel Minich, 51. Martin Ležatka - 11. Jiří Lebeda, 14. Tomáš Navrátil, 17. Matyáš Velc, 32. Michal Klápa, 34. Tomáš Nushart, 50. Ondřej Hurt, 60. Tomáš Nushart; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Adam Kohút ? - Daniel Váradi -4; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2

Sestřih utkání:

PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Kelemen, Grlický - Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Vykopal, Červenka, Ležatka M., Ležatka D., Kopecký
Karlovy Vary: Váradi, Ernst, Eckhardt - Korbel, Nushart, Zeman - Strachota, Klápa, Svatek, Zavadil, Navrátil, Lebeda, Lang, Hurt, Velc, Zahraj, Tomčo, Torma, Šimeček, Kalaš

Přestože skóre otevřel na konci 7. minuty Sovják, Panteři první třetinu prospali a prohráli ji 1:3. Na začátku druhé dal Halama kontaktní gól, Západočeši ale využili přesilovku a do kabin přidali ještě jednu branku.

Naději vykřesal ve 46. minutě Minich, když jsme ale vzápětí nevyužili přesilovku a Nushart hned po návratu z trestné lavice zakončil do prázdné brány, bylo to opět o tři góly. Martin Ležatka rychle odpověděl, to však bylo vše. Power-play vyzněla do ztracena, v jejím úplném závěru jsme navíc posedné inkasovali do opuštěné brány.