Už v pátek se Otrokovice utkají doma s Boleslaví

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká další domácí zápas. Již v pátek 14. 2. 2020 se od 17:00 utkají s úřadujícím vicemistrem Technology Florbal MB.

První střetnutí aktuální sezóny se mezi oběma kluby odehrálo na konci listopadu v rámci 12. kola základní části ve městě automobilů. Hráči Otrokovic neodehráli vůbec špatné utkání a po dvou třetinách drželi s favoritem krok, kdy domácí měli náskok 3:2. O osudu zápasu rozhodl nástup do závěrečné třetiny. Hned v první minutě odskočila Boleslav do dvoubrankového vedení a nakonec zvítězila 7:2. Za domácí, jak je zvykem, se nejvíce prosadil Jiří Curney a zdatně mu sekundoval Tomáš Chroust, když si oba připsali 3 kanadské body. Za Pantery vstřelil obě branky Filip Hrabal.

Technologové, jak se hráči dle svého partnera nazývají, hrají letos dle získaných bodů samostatnou soutěž. Čtyři kola před koncem základní části je už teď jasné, že do play-off půjde Boleslav z prvního místa.

Tým hlavního trenéra a pravděpodobně největší legendy mladoboslavského florbalu Petra Novotného z dosavadních 22 utkání základní části 21 utkání vyhrál a pouze jednou odešel poražen. Stalo se tak v 10. kole základní části, kdy na Boleslav vyzrál na svém hřišti Chodov v poměru 4:3. Technology Florbal MB jede podle zavedených pořádků. V bráně je jistotou Lukáš Bauer. Obraně udávají řád zkušení obránci Patrik Suchánek, Petr Krzyžanek nebo poslední posila Milan Tichý. Produktivitu opět ovládá rekordman Jiří Curney, kterému sekunduje kapitán týmu Jan Natov. Velmi produktivní je i zahraničními ligami obšlehaná trojice Tomašík, Tokoš a Šebek. Boleslav je v tabulce na 1. místě s 63 body.

Panteři sice sbírají body, ale v posledních třech zápasech je to pouze za prohry v prodloužení. V posledním utkání po velmi nevydařených prvních dvou třetinách a následném vyrovnání v závěrečné periodě nakonec prohráli s Českou Lípou 3:4 po prodloužení. Světlým momentem utkání byl výkon ze třetí třetiny, kdy domácí dostali soupeře pod drtivý tlak, a jen špatná koncovka je připravila o celkový obrat. Trenér Michal Kvapil definitivně přišel o snipera Petra Kittela, který musel nakonec podstoupit operaci a jeho start je v aktuální sezóně vyloučen. Pantery čeká v pátek velká výzva, obrat o body lídra tabulky. Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se nachází na 6. místě se ziskem 33 bodů.

Otrokovice proti Boleslavi, přijďte v pátek na Pantery !!!