Rozhodující semifinále jsme prohráli, sezona pro Pantery skončila

Sen o okamžitém návratu do superligy se rozplynul. Pátý rozhodující zápas semifinálové série jsme v Kladně prohráli 2:6 a sezona pro A-tým Goldea Panthers Otrokovice tím předčasně skončila.

Děkujeme všem fanouškům za podporu v úžasném domácím prostředí i při venkovních zápasech a budeme se těšit na společnou další sezónu.

1. Liga, 5. kolo, út 26.3.2024, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
6:2
1:0, 3:0, 2:2

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:2

branky: 1. Martin Fojtík, 27. Matyáš Bachmaier, 32. Matěj Stůj, 32. Kryštof Krbec, 43. Matěj Stůj, 58. Tomáš Svačinka - 48. Lukáš Kubíček, 56. Ladislav Gál; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 541; zásahy brankářů: Jakub Janoušek -2 - Adam Kohút -6; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:2

Sestřih zápasu:

Kanonýři Kladno: Janoušek, Ponomarev - Bachmaier, Chroust Ta., Chroust To., Čika, Novák, Fojtík, Fišer, Janda, Procházka, Hübner, Spurný - Veselý, Kuchynka, Tomáše, Svačinka, Stůj, Pfaur
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Kelemen, Kubíček - Gál, Vykopal, Červenka, Štourač J., Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Šeďa, Hrtús, Kokeš, Brázdil

Úterní duel se pro nás vyvíjel od samotného začátku špatně. Už po 52 vteřinách jsme inkasovali, když jsme nechali dorážet opakovaně Fojtíka. V přesilovce jsme si vytvořili mohutný tlak i šance, jenže po chybě Kubíčka utekl Bachmaier a po kličce do bekhendu překonal Kohúta podruhé.

V polovině druhé třetiny jsme si po dvou slepených gólech vzali oddechový čas, obraz hry se ale moc nezměnil. Závěrečnou třetinu rozkouskovalo sedm vyloučení a Kladno si v pohodě hlídalo bezpečný náskok. Po Kubíčkově přesilovkové střele z dálky a Gálově šibenici jsme v 56. minutě snížili na 2:5, domácí ovšem drama nepřipustili a výsledek pečetili z trestného střílení.