Archiv

Mladší žáci
dnes

Mladší žáci prolomili ostravské prokletí a vezou domů bronz

Poslední květnový víkend vyrazili malí Panteři na turnaj Ostravské hry. V severomoravské metropoli se nám v minulosti nikdy nedařilo, ale kluci byli rozhodnutí tentokrát tohle prokletí zlomit a poprat se o některou z medailí.

Aktuální zprávy
st 17.5.2023

Na pražském PFC se to malým Panterům dvakrát cinklo, vybojovali zlato a bronz

Panteři, v kategorii přípravka a mladší žáci, zahájili jarní sezónu velkých turnajů pražským Prague Floorball Cup Spring 2023 a to velmi úspěšně. Elévci obhájili loňské zlato a mladší žáci vezou domů bronzové medaile!

Dorost
út 9.5.2023

Dorost a junioři: nejstarší mládežnické kategorie uzavřely sezónu

Letošní ročník nelze v kategoriích dorostu a juniorů považovat za úspěšný. Fakta a důvody nám přiblížili trenéři a hráči v následujícím článku.

Mladší žáci
pá 5.5.2023

Mladší i starší žáci rekapitulují sezónu

Kategorie mladších a starších žáků prožily velmi odlišnou sezónu. Mladším žákům se díky široké základně, stabilnímu týmu a výborným výkonům velmi daří, zatímco starší žáci se potýkali s nedostatkem hráčů a pilováním kondičky.

Elévi
út 2.5.2023

Naše nejmladší kategorie mají za sebou úspěšnou sezónu

Nejmladší Panteři v kategorii přípravka a elévci úspěšně ukončili letošní působení ve Zlínské lize a těší se na jarní turnaje. Jaká byla letošní sezóna a co je dále čeká, se dozvíte v krátké reportáži.

Aktuální zprávy
st 12.4.2023

Panthers kemp 2023

V termínu 14. - 18. 8. 2023 se uskuteční tradiční letní příměstský florbalový tábor PANTHERS KEMP 2023.

Reportáže
so 8.4.2023

Panteři po 12 letech sestupují ze superligy

A-tým PSG Panthers Otrokovice záchranu superligy bohužel nezvládl. V Karlových Varech prohrál na Velký pátek 3:4 v samostatných nájezdech, celou sérii prohrál 2:4 na zápasy a po 12 letech opouští nejvyšší soutěž.

Reportáže
čt 6.4.2023

Panteři zvládli i druhou hrozbu sestupu, do Varů se vrací za stavu 2:3 na zápasy

A-tým PSG Panthers Otrokovice ještě naposledy pojede k zápasu play-down do Karlových Varů. Ve středu doma zdolal Hurricans 4:2 a stav série snížil na 2:3 na zápasy. Šestý duel se odehraje na západě Čech už na Velký pátek od čtyř hodin odpoledne.

Reportáže
po 3.4.2023

Panteři odvrátili první hrozbu sestupu, série s Vary pokračuje ve středu doma

Áčko PSG Panthers Otrokovice v superlize ještě žije. V neděli vyhrálo v Karlových Varech 4:3, v sérii snížilo na 1:3 a vynutilo si pátý zápas, který se odehraje ve Sportovní hale na Štěrkovišti ve středu od 18 hodin.

Reportáže
ne 2.4.2023

Panteři prohráli i třetí zápas s Karlovými Vary a jsou porážku od sestupu ze superligy

A-tým PSG Panthers prohrál i třetí duel play-down s Karlovými Vary a v sérii prohrává už 0:3 na zápasy. Po sobotní porážce 1:2 v prodloužení bude na západě Čech v neděli od 15 hodin čelit bezprostřední hrozbě sestupu ze superligy, kterou hraje 12 let.

Rozhovory
pá 31.3.2023

Halama: Šance na vítězství je, dokud soupeř nevyhraje čtvrtý zápas

Obránce mužského A-týmu Jiří Halama zhodnotil dosavadní průběh série play-down s Kalovými Vary a nastínil možný recept na úspěšný zvrat. 

Preview k zápasu
st 29.3.2023

Panteři budou hrát v Karlových Varech o všechno, v sázce je setrvání v superlize

Bezprostřední hrozbu sestupu ze superligy bude odvracet áčko PSG Panthers Otrokovice o víkendu v Karlových Varech. Za stavu 0:2 na zápasy potřebuje vyhrát aspoň jeden duel, aby sérii ještě vrátilo ve středu do Otrokovic. V opačném případě opustí po 12 letech nejvyšší soutěž.

Reportáže
po 27.3.2023

Panteři prohrávají po domácích zápasech play-down s Karlovými Vary 0:2

Situace A-týmu PSG Panthers Otrokovic v boji o udržení superligy začíná být kritická. Po sobotní porážce prohrál i nedělní zápas play-down s Karlovými Vary (3:5) a na západě Čech bude odvracet bezprostřední hrozbu sestupu.

Reportáže
so 25.3.2023

Panteři první zápas série s Karlovými Vary doma prohráli, srovnat můžou v neděli

Už jen tři porážky dělí áčko PSG Panthers Otrokovice od sestupu ze superligy. Doma prohrálo úvodní utkání play-down s Karlovými Vary 4:7, srovnat může dnes, kdy je na programu od 16 hodin druhé utkání.

Rozhovory
pá 24.3.2023

Zapletal: Tuto sérii jdeme vyhrát a udělat pro to maximum na hřišti!

Marek Zapletal zhodnotil příčiny prohrané série s Pardubicemi a svěřil se nám, jak vnímá situaci, že se v boji o záchranu střetne s týmem Karlových Varů, kde ještě vloni působil jako hráč.

Další stránky
123456>>

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy