Archiv

Reportáže
před 2 dny

Panteři vypadli z poháru, v osmifinále podlehli lídrovi superligy

A-tým Goldea Panthers Otrokovice se rozloučil s Českým pohárem v osmifinále, když Vítkovicím podlehl 2:12.

Rozhovory
před 2 dny

Petřík: Pracujeme na tom, abychom se vrátili zpět na pomyslnou vlnu

Trenér A-týmu Lukáš Petřík se s námi podělil o aktuálním naladění týmu a plánech na další část sezony.

Preview k zápasu
út 5.12.2023

Nabitý domácí program áčka. Ve čtvrtek pohár s Vítkovicemi, v neděli liga s Plzní

Hned dva domácí zápasy áčka Panterů nabízí tento týden. Ve čtvrtek se střetneme v osmifinále Českého poháru od 19 hodin se superligovými Vítkovicemi, v neděli vyzveme v první lize Plzeň, zápas začíná v 17 hodin.

Reportáže
po 4.12.2023

Áčko Panterů padlo v Ústí nad Labem a prohrálo popáté za sebou

Víkendový dvojzápas A-týmu Goldea Panthers Otrokovice nevyšel. Po domácí porážce v nájezdech s Hradcem Králové podlehl 3:5 v Ústí nad Labem a prohrál páté utkání v černé sérii nezdarů. V tabulce jsme sice zůstali čtvrtí, ale už jen s bodovým náskokem před Znojmem.

Reportáže
so 2.12.2023

Trápení pokračuje, za prohru v nájezdech s Hradcem získalo áčko aspoň bod

Na čtyři porážky v řadě natáhlo áčko Goldea Panthers Otrokovice sérii ligových nezdarů. Přestože doma nad Hradcem Králové dvakrát vedli o dva góly a v normální hrací době neprohrávali, podlehli nováčkovi 4:5 po samostatných nájezdech.

Rozhovory
čt 30.11.2023

Kubíček: Myslím si, že bychom se měli prát o první místo tabulky

Lukáš Kubíček, obránce panterského A-týmu, hledal příčiny posledních neúspěchů Panterů a svěřil se nám, co očekává od víkendového dvojzápasu.

Preview k zápasu
út 28.11.2023

Pantery čeká další víkendový dvojzápas, načnou ho doma proti Hradci Králové

S cílem zastavit sérii tří porážek nastoupí A-tým Goldea Panthers Otrokovice k pátečnímu domácímu zápasu, ve kterém od 18 hodin přivítáme Hradec Králové. V neděli pak jedeme do Ústí nad Labem.

Reportáže
ne 26.11.2023

Áčko Panterů prohrálo u předposledního, kleslo na čtvrté místo

A-tým Goldea Panthers Otrokovice nezastavil sérii nezdarů ani v hale Čelákovic, které byly před vzájemným zápase předposlední. Porážka 5:7 byla čtvrtou z posledních pěti kol a tým srazila z čela prvoligové tabulky na čtvrté místo.

Preview k zápasu
st 22.11.2023

Panteři jedou do haly Čelákovic pro ztracené body a sebevědomí

Po dvou nezdarech během svátečního víkendu se áčko Goldea Panthers Otrokovice představí v sobotu v Mladé Boleslavi, kde se střetne od 16 hodin s předposledními Čelákovicemi.

Reportáže
po 20.11.2023

Panteři ztratili formu. S Kladnem doma prohráli třetí zápas ze čtyř

Pouze tři body ze dvanácti možných získalo áčko Goldea Panthers Otrokovice ze čtyř listopadových utkání. Po porážkách od Bulldogs Brno a Znojmem podlehlo doma Kladnu 2:7 a zůstalo na třetím místě prvoligové tabulky.

Reportáže
so 18.11.2023

Panteři padli ve Znojmě, porážku mohou napravit hned doma s Kladnem

A-tým Goldea Panthers Otrokovice nevyužil zaváhání svých konkurentů ve svátečním pátečním kole a po porážce 4:6 ve Znojmě klesl na třetí místo prvoligové tabulky. Už v neděli bude od 18 hodin hostit v hale na Štěrkovišti kladenské Kanonýry.

Rozhovory
pá 17.11.2023

Šeďa: Dát první a zároveň vítězný gól byl neskutečný pocit

Nejmladší člen panterského áčka Vladislav Šeďa, čerstvě 17letý, nám prozradil, jak oslavil svůj první prvoligový gól a jak se těší na dvojitou porci víkendových zápasů.

Preview k zápasu
st 15.11.2023

Pantery čeká víkendový sváteční dvojboj, jedou do Znojma, pak hostí Kladno

Podruhé v sezoně odehraje áčko Goldea Panthers Otrokovice dvě ligová utkání během jednoho víkendu. V pátek se v osm hodin večer střetne v repríze osmifinále poháru venku s pátým Znojmem, v neděli od šesti hodin přivítá čtvrté Kladno.

Reportáže
po 13.11.2023

Panteři v defenzivní partii udolali Start, vrátili se na druhé místo

Áčko Goldea Panthers Otrokovice zareagovalo na první domácí ligovou porážku a v hale na Štěrkovišti přemohlo pražský Start 4:2. V tabulce se posunulo na druhé místo o bod za vedoucí Ústí nad Labem.

Rozhovory
pá 10.11.2023

Sovják: Doma by se prostě prohrávat nemělo!

Tomáš Sovják, jeden z nejzkušenějších členů panterského Áčka, zhodnotil nepovedený zápas s Buldoky a pozval všechny fanoušky na zápasový reparát tuto neděli na Štěrku proti FAT PIPE Start98.

Další stránky
123456>>

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři