19. kolo | Livesport Superliga SH Štěrkoviště Otrokovice | so 14.1. PSG PANTHERS OTROKOVICE Sparta
4:6
20. kolo | Livesport Superliga SH Dukla Liberec | ne 22.1. Liberec PSG PANTHERS OTROKOVICE
9:7
21. kolo | Livesport Superliga SH Štěrkoviště Otrokovice | pá 27.1. PSG PANTHERS OTROKOVICE Pardubice
4:5
22. kolo | Livesport Superliga SC Dubina Ostrava | po 30.1. Vítkovice PSG PANTHERS OTROKOVICE
9:3
23. kolo | Livesport Superliga Městská hala Otrokovice | pá 10.2. PSG PANTHERS OTROKOVICE Black Angels
18:00
24. kolo | Livesport Superliga Sportovní centrum Řepy | ne 12.2. Tatran Teka Střešovice PSG PANTHERS OTROKOVICE
17:00
25. kolo | Livesport Superliga Městská hala Otrokovice | út 21.2. PSG PANTHERS OTROKOVICE Česká Lípa
17:10
26. kolo | Livesport Superliga UNYP ARENA | ne 26.2. FbŠ Bohemians PSG PANTHERS OTROKOVICE
17:00
Tabulka
P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 22 196:67 66
2. Vítkovice 22 192:91 51
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 21 156:85 49
4. Sparta 23 127:103 45
5. Bohemians 22 192:155 43
6. Chodov 22 157:105 42
7. Black Angels 22 142:151 33
8. Ostrava 22 120:128 31
9. Liberec 22 120:168 23
10. Vinohrady 22 111:140 22
11. Česká Lípa 22 132:167 22
12. PSG Panthers Otrokovice 22 96:168 15
13. Sokoli Pardubice 22 92:174 15
14. FB Hurrican Karlovy Vary 22 86:217 5
Aktuality
čt 22.12.
Aktuální dění v A týmu

Útočník Ronald Gašparík opouští tým na vlastní žádost a přestupuje do Mladé Boleslavi.

Staronovou posilou týmu je Marek Zapletal, který se do týmu vrací z hostování v Karlových Varech.

Tým přivítal i nováčka Matyáše Zouhara, který přichází na hostování z prvoligového klubu Aligators. 

čt 15.12.
Vstupenky superfinále 2023

Již nyní můžete zakoupit vstupenky na superfinálový den, kterým bude neděle 16. 4. 2023. Více informací najdete ZDE.

pá 2.12.
Aktuální dění v A týmu

Brankář Miroslav Steiger opouští tým Panterů a vrací se zpět do Zlín Lions.

Do týmu ale přichází nová útočná posila David Minich z prvoligových Troopers.

po 21.11.
Omluva týmu Sokoli Pardubice

Jménem redakce se omlouváme florbalovému týmu Sokoli Pardubice, kdy jsme dnes v reportáži ze zápasu s Vítkovicemi, mylně uvedli informaci, že z jejich strany byl podán podnět k disciplinárnímu řízení na Františka Vykopala.

Bučovice PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 4.2. 15:00
PSG PANTHERS OTROKOVICE Gullivers Brno
so 4.2. 12:00
P.TýmZSkóreBody
1.TJ Znojmo LAUFEN CZ18137:5841
2.K1 Florbal Židenice1888:9638
3.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín18115:4932
4.FBC GEPARDI BRNO1895:6028
5.Florbal Vsetín18139:7722
6.TROOPERS18118:7835
7.PANTHERS OTROKOVICE1876:10930
8.FBK Atlas Blansko1874:8223
9.Sokol Brno I EMKOCase GulliversB1868:7518
10.Aligators U1818100:7317
11.FBC Dragons18116:10627
12.FBŠ Hattrick Brno B1862:10521
13.Hornets Brno ZŠ Horní1878:13711
14.FBC SLOVÁCKO1867:17510
15.TJ SOKOL LETOVICE1855:1087
Fbc Topgal Šternberk PSG PANTHERS OTROKOVICE
ne 12.2. 14:30
PSG PANTHERS OTROKOVICE Zlín Lions
ne 12.2. 10:00
P.TýmZ
1.1. SC TEMPISH Vítkovice20
2.Florbal Vsetín20
3.Asper Šumperk20
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava20
5.Zlín Lions20
6.1. SFK Havířov20
7.Torpedo Havířov20
8.FBC GYMNÁZIUM Český Těšín20
9.PANTHERS OTROKOVICE20
10.FbK Orlicko-Třebovsko A20
11.FBS Olomouc20
12.Fbc Topgal Šternberk20
13.FBC SLOVÁCKO20
Florbal Hodonín PSG PANTHERS OTROKOVICE
ne 5.2. 13:40
PSG PANTHERS OTROKOVICE Slovácko
ne 5.2. 10:10
P.TýmZSkóreBody
1.Bulldogs Brno1695:4242
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers1687:4338
3.TROOPERS1693:6133
4.Zlín Lions U1516107:8230
5.Florbal Vsetín1681:6925
6.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín1695:6135
7.FBŠ Hummel Hattrick Brno U151696:8329
8.TJ Znojmo LAUFEN CZ16119:7223
9.Hornets Brno ZŠ Horní1681:9215
10.FBC GEPARDI BRNO blue1676:6913
11.Florbal Hodonín1688:8423
12.PANTHERS OTROKOVICE1685:11222
13.FBC SLOVÁCKO 1655:10115
14.Snipers Třebíč modří1662:10112
15.K1 Florbal Židenice1633:1815
PSG PANTHERS OTROKOVICE Valašské Meziříčí
so 25.2. 13:00
SVČ Včelín PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 25.2. 10:40
P.TýmZ
1.PANTHERS OTROKOVICE24
2.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín24
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers24
4.Bulldogs Brno Black24
5.FBŠ Hummel Hattrick Brno U1324
6.TROOPERS Black24
7.Zlín Lions U1324
8.TJ Znojmo LAUFEN CZ black24
9.Florbal Vsetín24
PSG PANTHERS OTROKOVICE Vsetín
ne 5.3. 15:55
PSG PANTHERS OTROKOVICE Hluk
ne 5.3. 15:05
P.TýmZ
1.1. AC Uherský Brod20
2.1. AC Uherský Brod B20
3.FBC SLOVÁCKO black22
4.FBC SLOVÁCKO pink23
5.FBK Spartak Hluk24
6.FbC Orel Uherský Brod23
7.Florbal Holešov blue19
8.Florbal Holešov white23
9.Florbal Vsetín black22
10.Florbal Vsetín red23
11.PANTHERS OTROKOVICE black24
12.PANTHERS OTROKOVICE white24
13.SVČ Včelín24
14.Zlín Lions blue23
15.Zlín Lions white22
PSG PANTHERS OTROKOVICE Vsetín
so 11.2. 18:00
Zlín Lions PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 11.2. 17:20
P.TýmZ
1.FBC SLOVÁCKO black28
2.FBC SLOVÁCKO pink27
3.FBK Spartak Hluk24
4.FbC Orel Uherský Brod 28
5.FbC Orel Uherský Brod G27
6.Florbal Holešov24
7.Florbal Vsetín24
8.PANTHERS OTROKOVICE23
9.Zlín Lions blue23
10.Zlín Lions white24

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy