Panteři na Chodov nestačili

sobota 16.12.2017 • Matěj Kostka

Muži v pátek 15. 12. 2017 odehráli utkání na pražském Chodově, proti úřadujícím mistrů.

Netradičně v pátek od 17 hodin ve Sportovní hale na Jižním Městě na začalo utkání mezi Chodovem a Otrokovicemi. Zápas třetího týmu ze čtvrtým začal lépe pro domácí, když brejkovou situaci gólově vyřešil Strachota. Uprostřed první třetiny jsme mohli vidět hned čtyři branky v rozmezí necelých tří minut a třiceti vteřin. Nejdříve otočili skóre ve svůj prospěch Panteři. Poté zase dvě branky dali domácí. Stav byl tak 3:2 ve prospěch Chodova. Do závěru třetiny jsme mohli vidět šance na obou stranách, ale další branka nepadla.

Vstup do druhé třetiny měli lepší hosté, když po rychlé akci uklízel míček do prázdné branky Kittel. Následně měli hosté šanci přesilové hry, kterou ovšem nevyužili. Po přesilové hře měli navrch hráči Chodova, kteří drželi častěji míček na svých hokejkách. Po několika nevyužít šancích se nakonec dočkali vedoucí branky. Po secvičené akci se trefil Ondrušek. Po této brance se hra zase vyrovnala.

Ve třetí třetině to byl tuhý boj, ani jeden tým nechtěl přicházet o míček lacino, takže jsme mohli vidět taktickou hru na obou stranách. Oba týmy měli gólové příležitosti, ale ani jeden z nich je nedokázal využít. Až v čase 54:49 vyvezl míček Sýkora, který proběhl mezi dvěma protihráči, přihrál Mikešovi a ten našel na malém brankovišti Vávru, který už to měl jednoduché. Po této brance si vzali hosté timeout a ihned po zisku balónku šli do šesti. Branku nevstřelili a naopak inkasovali, když poslední tečku za utkáním udělal Matejčík.