Čtvrtfinále se přesouvá na otrokovické Štěrkoviště

Hu-Fa Panthers Otrokovice v sobotu a neděli čeká 3. a 4. čtvrtfinále Tipsport Superligy proti Fat Pipe Florbal Chodov. V této sérii prozatím vede tým z Jižního Města 2:0 na zápasy. Přijíždí však na horkou půdu do Otrokovic, kde napříkla prohrál i silný tým Mladé Boleslavi.

Panteři do série nevstoupili dobře. V prvním utkání, po velmi vlažném výkony, podlehli pražskému týmu 2:7. Přitom po první části vedl domácí tým o pouhé dvě branky. Ovšem v úvodu přidali hráči Chodova dvě branky a v závěrů přidali další dvě. Před poslední třetinou byl stav 1:6 a vzhledem ke špatnému výkonu během utkání to vypadalo, že je rozhodnuto. Panteři svou hru sice v závěrečném dějství zlepšili, ale vstřelit dokázali pouze jednu branku.

V neděli to byl úplně jiný tým, proti kterému nastoupili chodovští. Panteři na svého soupeře vletěli a po necelých čtyřech minutách vedli už 2:0. Po zbytek zápasu hráči Otrokovic sázeli hlavně na zabezpečenou obranu a brejkové situace. Chodov měl většinu utkání velký tlak, ale otočit výsledek se mu podařilo až 10 minut před koncem. Panteři sice dokázali vyrovnat, ale domácí tým necelé čtyři minuty před koncem využil brejkové situace 3 na 2 a rozhodl o svém vítězství 3:4. Po nedělní výhře tak vede tým z Prahy 2:0 na zápasy.

V následujících dvou zápasech se tak dá očekávat vyrovnaná bitva. Panteři si budou muset dát pozor na Miloše Tyla, který si v sobotu připsal tři asistenci. Kromě něj patřil k nejbezpečnějším hráčům pražského týmu Marek Vávra, který dvěma brankami rozhodl o nedělní výhře. Chodov sice vede, ale stále ještě není nic rozhodnuto.

Přijďte vytvořit na Štěrkoviště skvělou atmosféru a pomoct Panterům sérii vyrovnat!

V sobotu 17. 3. se hraje od 19:30 ve SH Štěrkoviště v Otrokovicích 3. čtvrtfinále.

Pokud nemůžete na halu dorazit, tak zápas lze sledovat zde:

Hu-Fa Panthers Otrokovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

V neděli 18. 3. se hraje od 17:00 ve SH Štěrkoviště v Otrokovicích 4. čtvrtfinále.