Do Otrokovic přijede FBC Ostrava

Panteři v sobotu v rámci 23. kola Tipsport Superligy přivítají na své palubovce tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.

V sobotu 10. 2. od 20 hodin začne utkání mezi týmy Hu-Fa Panthers Otrokovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Domácí tým je aktuálně na 6. místě s 37 body, hosté okupují 9. pozici s body 25.

V minulém kole Panteři nastoupili před televizními kamerami proti nováčkovi z Ústí. Utkání, které skončilo po základní hrací době 2:2, musely rozhodovat samostatné nájezdy. V těch byl úspěšný pouze otrokovický Kostka, který tak rozhodl o vítězství Panterů. Ostrava se představila na půdě České Lípy, která také patří k nováčkům v Tipsport Superlize. Vyrovnané utkání rozhodovala až třetí třetina. V té v čase 57:28 rozhodl o vítězství 6:5 domácí Kadlec.

První letošní souboj, který se hrál v ostravské ČPP Aréně, rozhodovalo prodloužení, ve kterém byl šťastnější domácí tým. Vzájemná bilance zápasů hraných na Štěrkovišti čítá 3 výhry domácích, 2 výhry hostů a jedinou remízu. Mezi nejproduktivnější hráče Otrokovic patří Pešat se Zapletalem. Na straně hostů je to Hrabal s Mendrekem.

Oplatí Panteři Ostravě porážku z prvního vzájemného zápasu?

Utkání začíná v sobotu 10. 2. 2018 od 20 hodin ve SH Štěrkoviště Otrokovice.