Do Otrokovic přijede Mladá Boleslav

V sobotu od 18 hodin přivítají Panteři na svém hřišti Technology Florbal MB.

V sobotu 9. 12. 2017 od 18 hodin v otrokovické sportovní hale Štěrkoviště začne utkání mezi týmy Hu-Fa Panthers Otrokovice a Technology Florbal MB. Domácí Otrokovice jsou po patnácti odehraných kolech na 5. místě s 27 body, zatímco hosté jsou aktuálně lídrem soutěže s 38 body.

V minulém kole Mladá Boleslav přivítali na svém hřišti FBC Ostrava. Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím domácích, kteří vstřelili hned 17 branek a obdrželi pouhé dvě. V utkání si připsal Jiří Curney 7 kanadských bodů za hattrick a 4 asistence. Otrokovice hráli na hřišti Vítkovic, kde se jim dlouhodobě nedaří. Panteři vedli v poslední třetině už 6:3, ale ani to na vítězství nestačilo. S týmem z Ostravy prohráli 6:7 po prodloužení. Nejlepším hráčem z pohledu kanadských bodů byl Lukáš Petřík, který byl hned u poloviny branek Panterů.

První letošní souboj vyzněl lépe pro hráče z Mladé Boleslavi, kteří v domácím utkání porazili Pantery 9:4. V domácím prostředí dokázali Panteři porazit Mladou Boleslav pouze v jednom případě a to navíc až v prodloužení. Mezi hlavní tahouny Technologů patří Curney, Natov a Tomašík. Na straně domácích jsou to Pešat, Zapletal a Kittel.

Utkání bude mít i charitativní nádech, když na hale bude možnost zapsat se do registru dárců kostní dřeně. Této možnosti může využít jakýkoliv účastník ve věku od 18 do 35 let.

Dokáží Panteři konečně doma porazit Mladou Boleslav v základní hrací době?

Utkání začíná v sobotu 9. 12. 2017 v 18 hodin ve SH Štěrkoviště Otrokovice.