Dorostenci a junioři uzavřeli sezónu

Letošní sezónu v kategorii dorostu nelze považovat za příliš úspěšnou, tým se potýkal s nedostatkem hráčů a pilováním kondičky. Naopak junioři bojovali o nejvyšší příčky a zakončili sezónu na třetím místě.

DOROST

Kategorie dorostenců ročník 2007–2008 má bohužel velmi slabou základnu hráčů, která čítá do pole pouze 11 hráčů. Do týmu se ale podařilo zabudovat talentované starší žáky a díky tomu kvalitně odehrát celou soutěž. Přestože měli být pouze do počtu, tak si v průběhu sezony vybojovali post druhé lajny, která dokázala rozhodnout i několik zápasů.

Někteří talentovaní dorostenci dostávali také příležitost ve 2. lize juniorů, kde v týmu plnili podstatnou roli, kdy se konfrontovali se staršími protihráči a získávali tak cenné zkušenosti.

Soutěž dorostenců se hraje na tři výkonnostní koše, v každém je vždy pět týmů. Panteři se pohybovali na pomezí druhého a třetího koše a zakončili sezonu na 9. místě, což nelze považovat za úspěch.

Závěr sezony byl ve znamení play-off, kam postupují všechny týmy. Pro první kolo nám byl přisouzen tým Zlín Lions. I přes nezpochybnitelnou snahu našich borců přes zlínské lvy postoupit se projevila vyšší kvalita na straně soupeře a oba vyřazovací zápasy Panteři prohráli poměrem 2:6.

Pevně doufáme, že se tým v plné síle sejde na začátku přípravy na nadcházející sezonu, aby mohl pomýšlet na nejvyšší příčky.

Soupiska týmu:

Adam Hittl, Lukáš Fabrika, Jindřich Bobák, Tomáš Hovorka, Filip Kotačka, Kryštof Kučera, Ondřej Medek, Václav Mikulík, Josef Novák, Michal Odstrčil, Michal Pernička, Lukáš Sladký, Dominik Tomeček, Lukáš Zelík, Jan Ťopek, Jakub Ťopek, Tadeáš Fojtík.

Trenéři: Jaromír Malina, Tomáš Ťopek

Fotogalerii naleznete ZDE.

JUNIOŘI

Juniorský tým Panthers Otrokovice v letošní sezoně do posledního kola bojoval o účast ve "Final Four." Po konečném umístění na třetí pozici, tedy první nepostupové, unikl postup našim juniorům na konci základní části. V závěru sezony se bohužel nevydařil jeden z posledních turnajů, ze kterého náš tým vyšel bodově naprázdno. V konečném součtu se tak tato ztráta ukázala jako rozhodující.

Do juniorského týmu se podařilo zabudovat talentované dorostence, kteří byli ve spoustě zápasů stěžejními hráči týmu - nehledě na to, že několik takových hrálo ještě v minulé sezoně za starší žáky. Starší spoluhráči předávali zkušenosti mladším a tato symbióza fungovala na jedničku. V průběhu sezony soupisku doplňovali také junioři z A-týmu, pokud jim to povinnosti v prvním týmu umožnily. V tomto ohledu juniorský tým fungoval skvěle a je pevně věříme, že tyto získané zkušenosti a dovednosti mladší hráči v následujících sezonách naplno využijí a starším juniorům se podaří adaptace v prvním týmu.

Fotogalerii najdete ZDE.

Soupiska týmu: Jakub Břečka, Filip Hasilík, Jakub Jurů, Jiří Kokeš, Zdeněk Kolář, Robin Kolínek, Ondřej Kubík, Šimon Očadlík, Lukáš Otépka, Alexander Pujin, Tadeáš Stránský, Vladislav Šeďa, Jan Šedivý, Filip Šimek, Adam Štourač, Tadeáš Trenz, Vojtěch Trenz

Trenéři: Jaromír Malina, Karel Ťopek

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři