Goldea se stala novým generálním partnerem

Otrokovičtí Panteři mají nového generálního partnera. Stala se jím Goldea, česká značka v odvětví bytového textilu a designu.

"Jsem velice rád, že i v letošní sezóně se podařilo uzavřít generální partnerství. Goldea je mladá dynamická značka z našeho regionu a spolupráce s ní pomůže ke stabilitě klubu. S jedním z majitelů Michalem Kempou sdílíme stejnou vizi, chceme vychovávat své hráče a těmto ambiciózním hráčům vytvořit, co nejlepší podmínky, aby mohli, nejen Pantery, ale celý region reprezentovat na republikové úrovni," sdělil předseda klubu Karel Ťopek.

"Rozhodli jsme se spojit naše jméno s úspěšným sportovním klubem a podpořit tak rozvoj florbalu v regionu. Dalším podstatným důvodem spolupráce je moje dlouholetá propojenost s klubem na hráčské úrovni. Jsem patriot, na klubu mi velmi záleží a mojí motivací je přispět k rychlému návratu Panterů zpět do superligy,“ řekl nám na úvod spolumajitel značky a internetového obchodu Goldea Michal Kempa, který je stále aktivně působící hráč a kapitán panterského B-týmu.

Jako znalec florbalu a úspěšný manažer dodává: "Naše očekávání jsou vysoká, týmu věříme a chceme jej vidět v průběhu sezóny v předních čtyřech pozicích, v play-off části se pak už může stát cokoliv.“

Na závěr nám Michal přiblížil jeho oblast podnikání: "Jsme internetový obchod Goldea s bytovým textilem a aktuálně působíme v pěti evropských zemích. Od roku 2016 jsme si dokázali vybudovat pevnou pozici na trhu a stali jsme se jedním z předních e-shopů s bytovým textilem. Rok 2023 je pro nás významný. Stali jsme se generálním partnerem otrokovického florbalového klubu, vybudovali jsme vlastní výrobu a aktuálně dokončujeme náš nový vizuální styl včetně nového e-shopu, od kterého máme velká očekávání.“

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři