Junioři i přes nepovedený začátek berou uplynulou sezónu pozitivně

Nejstarší z mládežnických kategorií se začátek sezóny nevydařil. Po nepříliš povedené letní přípravě jsme zaspali začátek a v zápasech šlo vidět, že soupeři jsou na sezónu lépe připraveni než my. Bylo to způsobeno i velkým počtem absencí v důsledku covidu. Proto jsme museli změnit náš sezónní plán.

Ve čtyřčlenné kvalifikační skupině o výkonnostní koše se projevila síla soupeřů, a i přes naši snahu jsme nakonec neuspěli a putovali do základní skupiny B.

Základní část začala tam, kde skončila kvalifikace a my se ze začátku trápili. Až zhruba v půlce soutěže jsme začali předvádět výkony hodné dravým Panterům, kde jsme dokázali potrápit všechny soupeře. Bohužel v době, kdy se kluci sehráli a začalo se nám dařit, nás na konci roku 2021 opustily ročníky 2002, které měly výjimku hrát.

Druhou část sezóny jsme museli odehrát jen s našimi mladíky, pro které to byla velká výzva i zkušenost. Šlo vidět, že nám chyběla delší praxe a výraznější lídr týmu, abychom dotáhli nějaké zápasy do vítězného konce. Přestože se nám nepodařilo postoupit do play-off, tak bereme sezónu pozitivně, protože mladí kluci nabrali potřebné zkušenosti, ze kterých budou v budoucnu těžit.

Děkujeme všem hráčům a věříme, že příští sezónu zabojujeme o play-off a popereme se o lepší výsledky.

FOTOGALERIE JUNIOŘI

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři