Open Game 2020: Elévi vezou bronz, mladší žáci nabrali zkušenosti

Dvě družstva reprezentovala Otrokovice na mládežnickém turnaji v Brně. Tým elévů to nakonec dotáhl až do semifinále. Mladší žáci do bojů o medaile nepronikli.

Mladší žáci

Tým mladších žáků podával na turnaji solidní výkony. Po úvodní cenné remíze s Gullivery přišlo tvrdé vystřízlivění s pozdějším vítězem pražskou Spartou. Páteční program odstartovala nešťastná prohra s Libercem, kdy mladí Panteři ztratili vedení až v posledních dvou minutách. Po pravděpodobně nejlepším zápase ze strany Panterů na turnaji proti silným Vítkovicím, ve kterém bral nakonec všechny body soupeř, zakončily Otrokovice  skupinu výhrou nad Hornets Brno. V sobotním utkání play off proti kojotům Jablůňkov zlepšený výkon v druhém poločase na obrat v utkání nestačil a po prohře 5:3 se mladší žáci s turnajem rozloučili.

Soupiska: Fabrika, Bobák, Bujor, Horák, Medek, Kůra, Pernička, Hittl, Záhorec, Bořuta, Novák, Tomeček, Čambala, Kotačka, Hanák, Popelka

Elévi

Náš mladší tým prožil fantastický turnaj. Družstvo poskládané převážně z hráčů ročníku 2010 a jedné posily ze sousedních Zlín Lions záhájilo skupinové boje výhrou nad Hornets Brno. Poté však přišly 2 těsné prohry s Gullivery a Vítkovicemi. Následovala vysoká porážka od Hattricku Brno a skupinu zakončily mladé šelmy vítězstvím nad Třebíčí. Do zápasů play off tak elévi vstupovali ze 4. místa ve skupině. Tam však Panteři přepnuli na vyšší otáčky. Nejdříve si celkem jednoznačně poradili s rezervním týmem Hattricku, aby pak v osmifinále svedli bitvu s K1 Florbal Židenice Girls, kde jak název napovídá figurovaly na soupisce pouze dívky, a dle pravidel až o 3 roky starší než naši mladí Panteři. Po velkém boji nakonec Otrokovice vstřelily vítěznou branku minutu a půl před koncem a postoupily do čtvrtfinále. V něm je čekala Sparta Praha. Po vydařeném vstupu do utkání si svěřenci Tomáše Ťopka a Jana Niklfelda drželi celé utkání náskok a po výhře 8:4 se probojovali do semifinále. V nedělním utkání o postup do finále se utkali Panteři s Gullivery a stejně jako ve skupině se nakonec radoval tým z Brna. Mladí Panteři nakonec získali cenné bronzové medaile.

Soupiska: Niklfeld, Zelík, Konior, Zuzaník, Pšenčík, Kulhánek, Zdráhal, Hasík, Fojtík, Ťopek Jan, Ťopek Jakub, Klinkovský, Langer

Děkujeme klukům za skvělou reprezentaci klubu a rodičům za fantastickou podporu !!! FOTOGALERIE - CESTA ELÉVŮ ZA BRONZEM ZDE !!!