Panteři cestují do Prahy

středa 13.12.2017 • Matěj Kostka

V neobvyklý zápasový termín cestují Panteři v rámci 17. kola Tipsport Superligy na půdu pražského Chodova, kde nastoupí proti aktuálně druhému celku Tipsport Superligy.

V pátek 15. 12 2017 od 17 hodin ve sportovní hale na Jížním Městě začne utkání mezi týmy Hu-Fa Panthers Otrokovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Domácí tým je aktuálně na druhé pozici se 40 body, ale má odehrán o zápas méně. Panteři jsou na místě čtvrtém s body 30.

V minulém kole Chodov cestoval do Ostravy, kde se pro němu postavilo domácí FBC. Utkání skončilo vítězstvím pražského týmu 11:7, když o vítězi rozhodla až třetí třetina, kterou Chodov vyhrál 6:2. Hned 5 kanadskými body se zaskvěl Marek Vávra. Otrokovice přivítaly na svém hřišti Mladou Boleslav, se kterou mají negativní bilanci. V bojovném utkání se skvělou diváckou kulisou nakonec zvítězili domácí Panteři, kteří mladoboleslavským hráčům povolili vstřelit pouhé dvě branky a sami jich vstřelili šest.

První letošní souboj vyhrál celek z Prahy, když zvítězil v Otrokovicích 5:3. V základní části Panteři dosud nedokázali svého soupeře na jeho hřišti porazit, pouze dvakrát dokázali zápas dotáhnout do prodloužení. Mezi hlavní tahouny Chodova patří hlavně první útok, který tvoří M. Vávra, Ondrušek a Mikeš. Tito hráči si dohromady připsali už 94 kanadských bodů. Na straně Otrokovic je to stále dvojice Pešat – Zapletal, která se dokáže prosadit v každém zápase.

Dokáží Panteři poprvé vyhrát v základní části na hřišti Chodova?

Utkání začíná v pátek 15. 12. 2017 v 17 hodin ve SH Jižní Město.

Pokud do haly nemůžete dorazit, tak lze zápas sledovat zde:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa Panthers Otrokovice