Panteři startují sezonu pohárovým zápasem s Hattrickem Brno

Úvodní ostrý duel nové sezony odehraje áčko Panterů v Českém poháru. V neděli 20. srpna se střetne v Brně s Hattrickem. 

Pohárová soutěž bude pro nově tvořený tým zároveň testem před startem první ligy, do níž vstoupí první zářijový víkend domácím zápasem právě proti Hattricku.

Panteři se ve čtyřčlenné skupině vrcholové části střetnou ještě se superligovými Bohemians Praha doma 24. srpna od 19.30 hodin v hale na Štěrkovišti, jejich posledním soupeřem pak bude další brněnské mužstvo Troopers, které čerstvě sestoupilo do Národní ligy. Tento zápas se hraje opět v Brně a to 31. srpna. Do další fáze poháru projdou dva nejlepší celky ze skupiny.

Před startem pohárové části přinášíme krátký rozhovor s hlavním trenérem Lukášem Petříkem na téma přípravy na sezónu a skladby aktuálního týmu.

Jak jsi spokojený s průběhem přípravy?

Jsem spokojený s přístupem některých hráčů, kteří to berou vážně a jejich přístup se dá považovat za profesionální a na úrovni. Samozřejmě máme i skupinu hráčů, kteří mají pocit, že chodí do kroužku. Model "netrénuji - hraji" připadá některým zcela běžný, ale na tom postupně pracujeme a pokusíme se v tomto ohledu ještě dále zlepšovat.

Jak hodnotíš doplnění týmu? 

Skladba kádru se změnila, o tom budeme detailněji informovat později. Jsem velice spokojený s mladými hráči, odchovanci Otrokovic, kteří se k tomu postavili čelem a jejich nasazení je vynikající. Samozřejmě velkým přínosem jsou i zkušenosti Laca Gála, který se vrátil a bude v sezoně patřit mezi tahouny, stejně jako Fera Vykopal a Tomáš Sovják.

Máš jasno v sestavě?

Sestava se pomalu formuje kolem zkušené osy týmu, která prokazuje vysokou kvalitu. Toto jádro doplníme o mladé hráče, kteří prokázali svou ochotu reprezentovat klub v průběhu léta.

Jak vnímáš pohárové zápasy? Pořád jako součást přípravy, nebo jako vyloženě soutěžní zápasy?

Pohárové zápasy vnímám jako součást přípravy a možnost odehrát zápasy s kvalitními soupeři. Naše ambice směřují jinam a ostrý start nás čeká až v září.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři