Panteři v neděli vyzvou Bohemians

Panteři v neděli cestují do Prahy, kde se ve Sportovní hale na Děkance střetnou s týmem FbŠ Bohemians. Bude to přímý souboj o 5. místo v Tipsport Superlize.

V neděli 21. 1. 2018 od 17 hodin začne utkání mezi týmy FbŠ Bohemians a Hu-Fa Panthers Otrokovice. Domácí tým je aktuálně na 6. místě s 33 body, zatímco hosté z Otrokovic jsou na místě 5. s body 34.

V minulém kole Bohemians cestovali do Ostravy, kde se střetli s místním FBC. Pražský celek sice v úvodu utkání prohrával, ale už během první třetiny překlopil výsledek na svoji stranu a udržel si jej až do konce. Utkání tak skončilo výhrou Bohemians 7:3. Panteři před kamerami České televize přivítali ve Zlíně tým Sparty. V půlce třetiny hosté vedli již o tři branky, ale domácí manko stačili dohnat. O vítězi rozhodovalo prodloužení, které lépe zvládli hosté. Utkání tak skončilo výhrou Sparty 7:6 po prodloužení.

První letošní souboj skončil výhrou Otrokovic 6:4. Na Štěrkovišti diváci mohli sledovat vyrovnané utkání, které rozhodla až třetí třetina, kterou domácí tým vyhrál 3:1. Celková bilance utkání na hřišti pražského týmu vyznívá lépe pro Bohemians, kteří dokázali ze šesti utkání čtyřikrát zvítězit, ovšem jednou to bylo v prodloužení. Mezi lídry na straně Bohemians patří Jakub Šárka, který je nejlepším střelcem soutěže s 33 brankami. Nesmíme zapomenout ani na Davida Šimka, který si už připsal 43 kanadských bodů. Na straně Otrokovic se nic nemění, nejsledovanějším statistikám vládne Pešat se Zapletalem.

Dokáží Panteři zvítězit a udržet si tak 5. pozici?

Utkání začíná v neděli 21. 1. 2018 od 17 hodin ve SH Děkanka Praha.