Panteři ve Zlíně před kamerami ČT

sobota 6.1.2018 • Matěj Kostka

Pouze jeden den po venkovním utkání na hřišti itelligence Bulldogs Brno odehrají Panteři zápas proti Spartě, který se bude hrát ve Zlíně před kamerami Česká televize.

V pondělí 8. 1. 2017 od 19 hodin začne před televizními kamerami utkání mezi týmu Hu-Fa Panthers Otrokovice a Acema Sparta Praha. Před víkendovým kolem jsou domácí na 5. místě s 30 body, hosté pouhou příčku nad nimi s body 32.

Sparta v posledním utkání roku 2017 hrála na hřišti Bohemians, kde prohrála po prodloužení 4:5. V závěru sice díky dvěma brankám při hře bez brankáře Sparta vyrovnala, ale v prodloužení rozhodl o výhře Bohemians Krebner. V prvním hraném kole v roce 2018 čeká Spartu domácí utkání proti FBC Ostrava. Panteři se představí v Brně.

První letošní souboj skončil vítězstvím Sparty 3:2, když o osudu zápasu rozhodl šest a půl minuty před koncem Košir. Bilance utkání hraných na hřišti Otrokovic je vyrovnaná, z 5 odehraných zápasů se třikrát radovali domácí a dvakrát zvítězila Sparta. Mezi nejproduktivnější hráče v dresu Sparty patří Ujhelyi a Svatoš, přičemž každý už má na svém kontě více jak 20 kanadských bodů.

Dokáží před Panteři v televizním utkání vyzrát na Spartu?

Utkání začíná v pondělí 8. 1. 2018 v 19 hodin ve SH Euronics Zlín.

Pokud od haly nemůžete, tak lze zápas sledovat na ČT Sport nebo zde:

Hu-Fa Panthers Otrokovice - Acema Sparta Praha