Pantery čeká další víkendový dvojzápas, načnou ho doma proti Hradci Králové

S cílem zastavit sérii tří porážek nastoupí A-tým Goldea Panthers Otrokovice k pátečnímu domácímu zápasu, ve kterém od 18 hodin přivítáme Hradec Králové. V neděli pak jedeme do Ústí nad Labem.

První domácí prohra s Bulldogs Brno nás uvrhla do výsledkové krize. Z posledních pěti ligových utkání jsme prohráli čtyři a z čela tabulky klesli na čtvrté místo. Kromě Bulldogs nás přeskočily Ústí a Kladno. Přestala fungovat obrana, v předešlých třech kolech jsme dostali 20 branek, předtím jsme přitom průměrně inkasovali 3,4 gólu na zápas. Střelecký prapor drží jen první útok, František Vykopal je s 16 trefami pátým nejlepším střelcem soutěže.

Hradec Králové přijíždí do Otrokovic po dvou domácích duelech, ve kterých schytal desítku - podlehl Chomutovu 6:10 a Sokolu Brno 9:10 po prodloužení. V tabulce je jedenáctý, místo a bod za postupem do předkola play-off. Se 107 obdrženými góly je nejhůře bránícím týmem ligy. Varováním ale je, že více bodů posbíral venku, kde vyhrál čtyři ze sedmi utkání a dokázal zvítězit i v Brně nad Bulldogs. Týmovým lídrem produktivity je Milan Koubek (11+9), který se však v prvním vzájemném utkání neprosadil, na východě Čech jsme ho 26. září vyhráli 6:3. Hattrickem přispěl kapitán Ladislav Gál.

Gál zařídil také vítězství nad Ústím, které jsme díky jeho brance z prodloužení zdolali 4:3. Od té doby Severočeši vyhráli osm zápasů po sobě, ale také oni dokáží nepříjemně překvapit. Jejich vítězná šňůra skončila doma v zápase s předposlední Plzní, poté podlehli v Ostravě Letce, zpátky do pohody je dostala jasná domácí výhra v severočeském derby nad Chomutovem v poměru 9:4. V utkání se vyznamenal třígólový Jakub Kolstrunk, bývalý hráč Sparty Praha je tahounem mužstva, zdatně mu sekunduje junior Martin Horn, s 16 góly kanonýr mužstva.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři