Přípravka vyhrála turnaj v Liberci

Nejmladší panteři, v kategorii přípravka, dobyli další turnaj a vezou zlato z Nisa open.

Tým přípravky vyrazil na druhý letošní turnaj, tentokrát do dalekého Liberce. V základní skupině nás čekali převážně neznámí soupeři. Kluci nastoupili s pokorou a makali naplno. Páteční zápasy vyhráli s přehledem a s vysokým skóre. V prvním zápase přehráli FBC Letka 17:3 a ve druhém zválcovali Sokol Rudná 20:0.

Druhý den jsme pokračovali v soustředěném výkonu. Nejprve Acema Sparta Praha a výhra 17:2 a následně domácí Liberec. Liberečtí opravdu bojovali a dřeli, ale naši kluci se nenechali vykolejit a vyhráli 18:5. Tímto zápasem potvrdili první místo ve skupině, a tedy postup do finálové skupiny a boj o medaile.

Tam jsme nejprve narazili na tým FbC Skuteč, který ukázal, že zde není náhodou. Byl to boj, a ještě devadesát sekund před koncem byl zápas vyrovnaný 3:3, ale kluci se nevzdali, a nakonec po neuvěřitelném konci zvítězili 7:3. Následoval tým ASK Bystřice n. P. Orli. I přes jednoznačné vítězství 14:3, kluci museli zápas otáčet, když na začátku prohrávali o dvě branky.

V posledním, finálovém zápase o prvenství nás čekal neoblíbený soupeř Black Angels z Prahy. Oba týmy potvrzovaly, že zde nejsou náhodou. Bylo to opravdu bojovné a napínavé utkání, kde jsme čelili i dvěma samostatným nájezdům. Po vyrovnaném průběhu jsme nakonec zápas, tím i celý turnaj, dotáhli do vítězného konce se skóre 4:3.

Kluci ukázali, že jsou velcí bojovníci. Nevzdali to, makali až dokonce a zaslouženě vyhráli celý turnaj s neuvěřitelným skóre 97:19. Tým tvořili Kuba Medek, Michal Kostka, David Zpěvák, Alex Grivalský Miklík, Robin Matulík, Igor Norek, Dominik Hána, Honza Svoboda, Tom Vajdík a Ondra Drábek.

Děkujeme klukům, za krásnou druhou zlatou jízdu. Všem rodičům za podporu a za úžasnou kulisu při zápasech!

FOTOGALERIE Z TURNAJE

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři