Pšenčíková: Panteři jsou pro mě srdeční záležitost

Eva Pšenčíková popisuje léta strávená ve funkci sekretáře klubu. Svůj post předala po 5 letech Petru Stokláskovi.

Po 5 letech jste se rozhodla skončit ve funkci sekretáře, jaké byly hlavní důvody?

I když rozhodnutí o mém ukončení působení na pozici sekretář klubu nebylo snadné, neměla jsem v podstatě na výběr. V srpnu loňského roku jsem nastoupila do nové práce, která mi zabírá poměrně dost času a zjistila jsem, že obě dvě práce se stíhat nedají. Nezasvěceným to lze jen těžko vysvětlovat, ale práce sekretáře je časově poměrně náročná a s funkcí ředitelky DDM to jde opravdu jen těžko zkombinovat.

Co Vám tato funkce všechno dala a naopak vzala?

Nevím, jestli je to o funkci sekretáře, ale když to vezmu celkově, tak mé působení v klubu mi rozhodně víc dalo, než vzalo. Vzalo mi to pouze čas samu na sebe, ale na to jsem byla zvyklá celý můj dospělý život. Nikdy jsem neměla práci, která mi po 8 hodinách skončí a hotovo. Nevadí mi dělat navíc, pokud vím, že to má smysl. Práci v klubu jsem měla ráda a bavila mě. Díky této práci jsem měla možnost poznat nové prostředí, spoustu skvělých lidí a dovolím si říct, že zde mám i několik blízkých přátel. Navíc mě práce pro klub spojuje s mou rodinou, protože nejen že florbal hrají mí dva kluci, ale baví to i manžela a těší mě, že florbalem žijí i mí tcháni a maminka. 

Když se ohlédnete zpět, jaká vzpomínka Vám z pozice sekretáře utkvěla v paměti nejvíce?

Vzpomínek mám moc. Nedokážu říct, která mi utkvěla nejvíc. Rozhodně mám spoustu krásných vzpomínek na radostná vítězství a jásající diváky. Když to totiž vidíte ze strany hřiště, kde bývám společně s ostatními organizátory zápasu a především s hráči, tak je to až fascinující zážitek. Trochu mě samozřejmě mrzí, že atmosféra v našem novém působišti není díky obrovskému prostoru a řešení tribun tak skvělá, jak to bývalo na hale na Štěrkovišti a vím, že to tak vnímají i diváci, ale není všem dnům konec a věřím, že vše se dá vymyslet a zlepšit.

V klubu nekončíte úplně, jaké posty jste si ponechala?

Panteři jsou pro mě srdeční záležitost, rozhodně nekončím úplně. Zatím zůstávám ve výkonném výboru klubu, dále jsem si nechala pořádání zápasů Superligy a taky budu pomáhat novému sekretáři, dokud o to bude on a klub stát.

Vzkaz příznivcům Panterů...

Všem fanouškům a příznivcům Panterů bych ráda poděkovala za jejich letitou přízeň. Jsem ráda, že Otrokovice žijí florbalem a jsem pyšná na práci Karla, Tomáše, Martina, Nikči, všech trenérů a hráčů, protože věnují florbalu svůj volný čas a díky tomu můžeme hrát v našem městě florbal na nejvyšší soutěžní úrovni.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři