Starší žáci se na Prague Games poprali o semifinále

Minulý týden strávili starší žáci reprezentací klubu na mezinárodním turnaji Prague Games.

V prvním utkání proti ASK Lovosice kluci jasně zvítězili 3:0, kdy se svými skvělými zákroky a čistým kontem se blýskl brankář Lukáš Fabrika.

Ve druhém utkání Panteři vyzvali švýcarský celek Unihockey Basel Regie. V utkání dlouho vedli 2:0, švýcarskému soupeři se ale povedlo dvěma góly srovnat. Zápas tak rozhodnul minutu a půl před koncem parádní ranou "pod víko" Jiří Kokeš, který tak zajistil výhru Otrokovic 3:2. V posledním utkání ve skupině Panterům k zisku 1. místa ve skupině stačila prohra o jeden gól, což si kluci ,, zkušeně ´´ pohlídali a přes prohru 3:4 s Mladou Boleslaví skončili 1. ve skupině.

V šestnácti-finále tak narazili na tým FBŠ Jihlava, kterou po dominantním výkonu porazily 15:0. v zápase se konečně poprvé na turnaji dokázal trefit i kapitán týmu Adam Hittl.

V souboji o čtvrtfinále čekal Pantery pražský tým Butchis. Do utkáni kluci vstoupili hodně namotivovaní a během 3 minut si ujali vedení 3:0. Do konce utkání Panteři jen navyšovali skóre a nakonec zvítězili v poměru 7:0 a postoupili mezi nejlepších osm. Tam narazili na neznámého soupeře z Finska - UrbanSteelers a i přesto, že kluci nechali na hřišti všechno soupeři podlehli vysoko 0:9. Turnaj tak pro starší žáky skončil těsně před branami semifinále.

Během celého turnaje kluci vytvořili silnou partu a to se projevilo i na hřišti, kde všichni bojovali jeden za druhého. Velké díky patří také klukům z Očova Hodonín, Třebíče, Uherského Brodu a Brna, kteří mezi mladé Pantery skvěle zapadli.