Základní část zakončíme v Brně zápasem proti Hattricku

V úvodním kole jsme doma Hattrick Brno doma porazili 7:5, v sobotu v jeho hale A-tým Goldea Panthers Otrokovice uzavře základní část první ligy.

Naše série sedmi vítězství vzala za své v domácím duelu se Znojmem, jemuž jsme podlehli i ve druhém vzájemném utkání, tentokrát 1:4. Po sedmi duelech se netrefil kapitán Ladislav Gál, který tak přišel o pozici nejlepšího střelce soutěže. Na čele ho vystřídal kladenský kanonýr Matyáš Bachmaier, Gál na něj ztrácí gól.

V tabulce jsme zůstali čtvrtí a lépe než třetí být nemůžeme. V sázce je ještě třetí příčka, pokud získáme v Brně tři body a Ústí nad Labem vyjde naprázdno doma s Českými Budějovicemi, které už ale nemají na desátém místě žádnou motivaci.

Hattrick ještě usiluje o posun na osmé, každopádně předkolo play-off ho nemine a v případě postupu to může být náš potenciální soupeř pro čtvrtfinále. Brněnský tým mohutně finišuje, vyhrál čtyři zápasy po sobě a naposledy vynuloval v městském derby Gullivers v jejich hale 5:0. Domácí utkání hraje v hale na Vodově, kde má bilanci sedmi vítězství a pěti porážek.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři