Panteři se naladili na oslavy založení klubu vítězstvím nad Bohemians

Panteři oslaví 20leté výročí založení po dvou výhrách

Superliga 2018/2019, 14. kolo, ne 18.11.2018, Městská hala Otrokovice
Bohemians
4:3p
1:0, 0:2, 2:1 - 1:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 4:3p

branky: 8. Jakub Haša, 52. Marek Zapletal, 60. Tomáš Sovják, 62. Lukáš Kvapil - 31. Patrik Kieler, 35. Matyáš Krebner, 43. Josef Juha; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 295; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Michal Kotouček 11; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:1, 1:0;

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Malina) - Petřík, Szweda, Kostka, Zimmer, Nagy.Mi., Čevela - Sovják, Nagy.Ma., Zapletal, Švajný, Jurčík, Vykopal, Pešat, Haša, Kvapil, Volek,Rožnovják
Bohemians: Kotouček(Hyršl) - Zezulka, Dobisík, Forman, Ševčík, Ďopan, Cabejšek, Krbec - Šebek, Krebner, Juha, Netrefa, Šneberger, Kieler, Kindl, Chalabala, Kolsrunk

Komentář kouče domácích, pana Michala Kvapila:Dnes jsme se opět snažili navázat na zlepšení ve třetí třetině pohárového zápasu. Úvod se nám relativně povedl, pak jsme si opět vybrali naši slabou chvilku, dnes to byla druhá třetina. Po přestávce jsme si opět řekli, že to nevzdáme a aktivní hrou si jdeme pro body. Doufám, že nám přestávka dodá další síly a navážeme na tyto dva dny. Děkuji hráčům za bojovnost a víru, divákům za podporu. Díky také soupeři a rozhodčím.

Komentář kouče hostů, pana Michala Jedličky: Dneska jsme tady zbytečně dva body nechali, škoda toho, že nedokážeme odbránit poslední vteřiny vyhraného utkání. Teď si odpočneme, doléčíme zranění, potrénujeme a budeme bojovat dál. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.