Bez vyloučeného trenéra získal Panteři s Pardubicemi jeden bod

A-tým PSG Panthers Otrokovice prohrál s Pardubicemi i druhý vzájemný zápas. Doma podlehl 4:5 v prodloužení a oba celky se tak na 12. a 13. místě superligové tabulky bodově srovnaly.

Livesport Superliga, 21. kolo, pá 27.1.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
Pardubice
4:5
1:2, 1:1, 2:1

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 4:5p

branky: 15. Peter Nehila, 22. František Vykopal, 50. Lukáš Kubíček, 51. Filip Hrabal - 4. Adam Šmíd, 20. Martin Zozulák, 36. Milan Bína, 59. Adam Šmíd, 61. Martin Zozulák; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1 + Karel Ševčík OS:3 + Ivo Teichman OS; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Adam Kohút -5 - Matěj Denemark -4; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:1

Sestřih utkání

PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Medek, Kubíček, Jurčík - Grlický, Kelemen, Grich, Hrabal, Vykopal, Nehila, Zapletal, Minich, Zouhar
Pardubice: Denemark, Haleš - Prix, Ďopan, Šimák, Klein, Viterna - Teichman, Zozulák, Šmíd, Burian, Bína, Žáček, Křinka, Machatý, Kohoutek, Černý, Kučera

Hosté otevřeli skóre už ve 4. minutě, v čase 11:20 pak vzplály na hřišti emoce. Střelec první branky Šmíd zajel u mantinelu hrubě do Kelemena, trenér Karel Ševčík se pak dostal do slovní potyčky se soupeřovým hráčem. Šmíd vyfasoval dvě minuty za faul, Ševčík za nesportovní chování dvě minuty plus osobní trest do konce utkání, které tak musel dosledovat z tribuny.

Pardubice třikrát vedly (1:0, 2:1, 3:2), Panteři vždy dorovnali, trefili se Nehila, Vykopal, který za stavu 2:2 neproměnil trestné střílení, a Kubíček. Když 89 vteřin po brance Kubíčka otočil výsledek z dorážky Hrabal, ujali jsme se poprvé vedení.

V čase 56:43 dostal hostující Teichman dvě minuty plus osobní trest, jenže místo navýšení skóre jsme v přesilovce inkasovali po úniku Šmída, který obral o míček Grlického. Pět vteřin před koncem třetí třetiny jsme získali výhodu další přesilovky, avšak i tentokrát jsme ve vlastní početní výhodě umožnili soupeři skórovat. Už v prodloužení při hře čtyř proti třem se prosadil Zozulák.

Další duel sehrajeme v pondělí ve Vítkovicích.