Michal Nagy: Venku je zima, tak doufám, že to diváky dostane do haly

pondělí 10.10.2016 • Jaromír Malina

Dnes od 18 hodin čeká Pantery zápas před televizními kamerami ve Zlíně proti týmu Technology Florbal MB. Před zápasem jsme vyzpovídali otrokovického obránce a jednoho z nejzkušenějších hráčů Hu-Fa Panthers Otrokovice - Michala Nagye.

Panteři v dosavadních 4 zápasech zaznamenali 6 bodů. Vnímáš to jako dobrý vstup do sezony?

Určitě to není špatný vstup do sezony. Důležité je, že v každém utkání jsme podali poměrně dobrý a poctivý výkon, i v těch, které jsme nakonec nedokázali dotáhnout do vítězného konce.

V sobotu Panteři odehráli pohárové utkání proti Zlín Lions, které se i přes velký brankový rozdíl nedá označit za jednoduché. Nebudou hráčům dnes chybět síly?

Zápas to nebyl určitě jednoduchý a lámal se až v poslední třetině. Nic méně je pořád začátek sezony a chvíli po letní přípravě, takže věřím, že sil máme dost. Já jsem si dnes vzal v práci dovolenou, abych byl vyspaný do růžova.

Mladá Boleslav je zatím v lize suverénní. V čem vidíš základ úspěchu v dnešním televizním zápase?

Určitě v poctivé a obětavé hře dozadu... Boleslav je v útoku strašně silná a má i spoustu individualit, které se dokážou prosadit, jak se říká "z ničeho".

Sám jsi letos zaznamenal 2 vstřelené branky. Jak se v letošní sezoně po 4 odehraných zápasech Superligy cítíš?

Tak obě branky byly z kategorie těch šťastných, šancí bylo dost... To tam ale začne padat cítím se v pohodě.

Doma na Štěrkovišti jsou Panteři stoprocentní, i díky skvělé divácké kulise. Nebude změna haly problém?

Já osobně urcitě preferuji hrát doma na Štěrkovišti, kde je vždy famózní atmosféra, a přece jen tam hrajeme ještě o něco líp... Proto výjezdní utkání ve Zlíně beru jako nutné zlo, bohužel nemáme na výber...

I tak by kvalitní soupeř a dobrá hra mohla fanoušky do haly Euronics přilákat?

Venku je zima, tak kam jinam, než na florbal?

Tak doufám, že se na to fanoušci budou dívat stejně a příjdou podpořit Pantery v hojném počtu Děkuji Ti za rozhovor a večer přeji hodně štěstí!

Díky!