Panteři přivezli z "Bohemky" 2 body

25.10.2016 • Redakce

K 7. zápasu v sezoně se vydali hráči Hu-Fa Panthers Otrokovice do Prahy, kde odehráli zápas Na Děkance proti FbŠ Bohemians. Na halu, kde se Panterům již tradičně nedaří, však přijel tým vyhecovaný sázkou s trenérem Karlem Ševčíkem, který si v případě výhry obarví svou bujnou kštici na zeleno.

Bohemians Domácí
8:9p(3:2,2:5,3:1,0:1)
Otrokovice Hosté
Bohemians
Hejný (Hyršl) - Zezulka, Kisugite, Krebner, Kuncman, Čihák, Krbec - Šimek, Dobisík, Bagin, Křivanec, Šimek, Poláček, Rossi, Höffer, Kindl, Cabejšek, Růžek, Šárka
Otrokovice
Michajlovič (Majrich) - Jakub Zatloukal, Karel Ťopek, Miroslav Koníček, Ondřej Čevela, Matěj Kostka, Martin Szweda, Michal Nagy - Tomáš Sovják, Lukáš Uhrinovský, Tomáš Olbert, Pavel Jurčík, Marek Zapletal, Dominik Vyoral, Martin Nagy, Adam Pančocha, Lukáš Volek, Martin Krchňáček, Lukáš Petřík, David Hrdina

Branky a nahrávky: 4. Šárka, 5. Kisugite, 12. Šimek, 22. Kisugite, 30. Šárka, 44. Šimek, 54. Poláček, 60. Bagin - 4. Martin Nagy, 12. Uhrinovský, 24. Rozumek, 33. Jurčík, 36. Jurčík, 36. Krchňáček, 38. Petřík, 49. Martin Nagy, 62. Martin Nagy . Rozhodčí: Černý Petr, Janoušek Jiří . Vyloučení: 2:5 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 175 . Střely na branku: 28:17 .

Komentář k zápasu

K 7. zápasu v sezoně se vydali hráči Hu-Fa Panthers Otrokovice do Prahy, kde odehráli zápas Na Děkance proti FbŠ Bohemians. Na halu, kde se Panterům již tradičně nedaří, však přijel tým vyhecovaný sázkou s trenérem Karlem Ševčíkem, který si v případě výhry obarví svou bujnou kštici na zeleno.

Utkání nabídlo gólové akce už od samého začátku. Nejprve se po přihrávce obránce Szwedy prosadil Martin Nagy, ale zanedlouho hráči Bohemians srovnali na 1:1 po střele Šárky. Za třicet vteřin už hráči „Bohemky“ otočili skóre zápasu ve svůj prospěch, když přesně zamířil Kisugite. To, že bude utkání divoké, naznačily i dvě gólové situace ve 12 minutě, které dělilo 22 vteřin. Nejprve se trefil domácí Šimek, ale Uhrinovský okamžitě snížil na 3:2. V prvním dějství již více branek nepadlo.

Od začátku druhé třetiny se opět vlnily sítě v obou brankách. Nejprve na 4:2 zvyšoval Kisugite, ale Rozumek, jenž hrál první superligový zápas v kariéře, opět pohotovou střelou snižoval na jednobrankový rozdíl. Už nejspíš trochu stereotypně vstřelil branku domácí Šárka jen proto, aby v zápětí mohl na jednobrankový rozdíl snížit Pavel Jurčík. Ten samý hráč ovšem nedlouho poté tento stereotyp naboural a vyrovnal svou druhou brankou v zápase na 5:5. Panteři od této banky začali na hřišti dominovat a do druhé přestávky stihli ještě dvě branky vstřelit Krchňáček a Petřík. Stav po druhé třetině byl tedy 5:7.

Na začátku třetí třetiny domácí zásluhou Šimka snížili na 6:7 a následně měli možnost vyrovnat při vyloučení Krchňáčka, otrokovičtí hráči ovšem přesilovku ubránili, a co více, Martin Nagy a nahrávajíí Karel Ťopek opět získali pro Pantery dvoubrankový náskok. Následně přišlo opět vyloučení, Matěj Kostka nedovoleně bránil a musel si jít odpočinout na trestnou lavici. Počet se vyrovnal, když byl vyloučen domácí Kisugite, ale Bahemians paradoxně vyrovnali po vyloučení svého hráče – 7:8. Horké chvilky zažívali Panteři posledních 6 minut. Dvakrát špatně vystřídali a dvakrát se museli bránit ve 4 hráčích proti 6 domácím, kteří odvolali svého brankáře. Přeci jen však branka padla, ale to už hosté hráli v plném počtu, tedy šest domácích proti 5 hostujícím. Vojtěch Bagin vyrovnal 28 sekund před koncem na 8:8 a tento zápas přešel do prodloužení.

To však netrvalo ani dvě minuty. Spolupráce starých mazáků Petřík – Ťopek zafungovala a první jmenovaný přisoudil bod navíc Otrokovicím. Panteři zvítězili proti Bohemians 8:9 po prodloužení a trenér Ševčík tak byl donucen sehnat si schopného kadeřníka.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aD3vBdVE85Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: Přijeli jsme na Bohemku odčinit domácí prohru. Hráči splnili veškeré taktické pokyny a hráli s maximálním nasazením. Chvílemi to bylo na náš vkus příliš nahoru dolu, ale vše jsme obětovali našemu cíli vyhrát. Popravdě musím říct, že Bohemians hráli velmi dobře a vítězství si tak ceníme. S hráči jsem uzavřel sázku, že v případě vítězství si obarvím hlavu na zeleno a tak hráčům děkuji za novou image. Soupeři děkujeme za zápas.

Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Naprosto trapný výkon celého týmu. Prohráli jsme všechny souboje, neproměnili jsme skoro žádné šance, výhru jsme si rozhodně nezasloužili.