Panteři druhý pohárový zápas prohráli, postup mají ve svých rukou

Pohár ČF, 2. kolo, čt 24.8.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
FbŠ Bohemians
1:12
0:4, 0:1, 1:7

PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 1:12

branky: 46. Petr Kopecký - 6. Matúš Gajdoš, 13. Jakub Buršík, 17. Jakub Buršík, 19. Karel Petrák, 29. Jaroslav Petrák, 47. Daniel Grézl, 48. Ondřej Kawulok, 49. David Veleba, 53. Karel Petrák, 55. Šimon Batkovič, 57. Jaroslav Petrák, 60. Karel Petrák; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Petr Števček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Adam Kohút 20 - Daniel Műck 15; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:7

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Kubíček, Kelemen, Javořík, Očadlík, Šefčík - Červenka, Šeďa, Procházka, Gál, Brázdil, Vykopal, Kokeš, Ležatka M., Ležatka D., Šťourač A., Hrabica
FbŠ Bohemians: Műck - Grézl, Krebner, Petrák J., Buršík, Šebek, Hronek, Petrák K., Kvasnica, Gawulok, Dobisík, Fryš, Veleba, Gajdoš, Brynda, Grega, Batkovič

Přestože áčko Panterů druhý duel vrcholové části Poháru Českého florbalu prohrálo doma s Bohemians 1:12, postup do další fáze soutěže má ve své moci. Ve čtvrtečním venkovním utkání s druholigovými Troopers Brno mu stačí jakkoliv bodovat.

Nově tvořený tým se poprvé představil divákům na Štěrkovišti v zápase s obhájcem pohárového prvenství. S účastníkem superligy jsme drželi krok v prostřední třetině, kterou jsme prohráli na střely 5:6 a na góly 0:1. V úvodní periodě (0:4) i poslední (1:7) měl navrch favorit. Čestný úspěch vstřelil na začátku poslední části Kopecký.