Otrokovice Hosté
Sparta
Otrokovice

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:2

branky: 23. Marek Zouzal, 30. Jan Krejča, 49. Ondřej Svatoš, 60. Lukáš Ujhelyi, 60. Jan Krejča - 20. Martin Szweda, 29. Tomáš Sovják; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 537; zásahy brankářů: Martin Beneš 11 - Radovan Michajlovič 23; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:0;

Komentář k zápasu

Panteři na vítězné derby nenavázali, venku prohráli se Spartou

"Bude to těžší zápas než doma s Brnem," varoval brankář Radovan Michajlovič před nedělním venkovním duelem se Spartou, který se hrál v Kutné Hoře. Jeho slova se potvrdila. Panteři druhý zápas nové sezony prohráli 2:5, a nenavázali tak na předchozí vítězství 11:3 v moravském derby.

"Soupeř byl od začátku lepší, my jsme naopak nebyli s naší hrou schopni nic udělat," zhodnotil utkání trenér Otrokovic Michal Kvapil.

Panteři se přesto dostali dvakrát do vedení, jenže poprvé ho udrželi 2 minuty a 37 vteřin, podruhé jen 26 sekund. Gól na 2:2 přitom inkasovali při vlastní přesilovce. Hra v početní výhodě Otrokovicím vůbec nešla. Za stavu 2:3 odvolal Kvapil brankáře a při převaze dvou hráčů inkasovali hosté do prázdné klece. I pátou branku vsítili domácí v pokračujícím oslabení.

"Musíme zapracovat na hře vepředu, snažit se být trpělivější s balonkem a určitě chtít vyhrát," nebyl Kvapil spokojený s výkonem svého mužstva.

Odčinit porážku můžou Panteři už o víkendu. V pátek hostí v Městské hale od 19 hodin mistrovskou Mladou Boleslav a v neděli od 18 hodin Tatran Střešovice.