1. liga dorostenců 2019/2020, 1. kolo play off, ne 8.3.2020, SH Za Sokolovnou Uh. Brod
AC Uherský Brod
3:2
2:0, 0:0, 1:2

Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod - PANTHERS OTROKOVICE 3:2

branky: 3. Martin Malůš, 12. Martin Ležatka, 42. Lukáš Antonín - 33. Pavel Chmelář, 37. Milan Sousedík; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Buráň ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:2;

AC Uherský Brod: Buráň (Kandrnál) - Novotný, Horák, Ležatka.M, Ležatka.D, Kouřil, Antonín, Fialík, Christov, Zálešák, Řihák, Malůš, Tlach, Zlámal
PANTEŘI: Pujin (Chovanec) - Kopecký, Štourač J., Sousedík, Chmelář, Kahoun, Žůrek, Šeďa, Lejček, Šilhák, Kašík, Brázdil, Mrňka, Hanák, Řezáč, Výsmek, Štourač A.

V předkole play-off 1. dorostenecké ligy se hráči Panthers Otrokovice postavili domácímu týmu Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod. Do zápasu vstoupili lépe domácí, když ve 3. minutě otevřeli skóre. V první třetině pak svůj náskok zvýšili na 2:0. Panteři však dokázali zkonsolidovat obrannou činnost a ve druhé části již neinkasovali, naopak si vytvořili i solidní brankové příležitosti. Srovnat stav zápasu se však povedlo až ve třetí třetině, kdy přesně mířili Chmelář se Sousedíkem. Ve 42. minutě však po nepřehledné situaci dokázal skórovat domácí hráč, na jehož branku už Panteři nedokázali odpovědět a první zápas prohráli 2:3.