Gullivers Brno
4:6
3:1, 0:1, 1:4

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:6

branky: 13. Ondřej Malý, 14. Jan Hrtús, 20. Martin Ležatka, 41. Ondřej Malý - 16. Patrik Synek, 29. Patrik Synek, 41. Jiří Suchomel, 55. Ondřej Valeš, 59. Martin Kadlec, 60. Ondřej Valeš; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Vorálek 6 - Daniel Hampl 12; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:4;

PANTEŘI: Vorálek (Doležal) - Pšenčík, Ides, Ležatka.D, Ležatka.M, Mrňka, Kopecký, Lejček, Hrtús, Štourač.A, Hadaš, Javořík, Malý, Řezáč, Kahoun, Sousedík, Hanák, Krčma
Gullivers Brno: Hampl(Lysák) - Valeš, Malý, Suchomel, Kouřil, Synek, Ruber, Dokládal, Kos, Vejmělka, Novotný, Karpíšek, Jedlička, Šimoník, Ruč, Konrád, Kadlec

Komentář vedoucího domácích Lukáše Bíbra: Vyrovnané utkání, kterého dopadlo lépe pro hosty, je třeba se poučit z chyb a zapracovat na týmovém duchu. Soupeři děkujeme.

Komentář trenéra hostí Adama Boušky: Do první třetiny jsme vstoupili stejně špatně jako ve včerejším zápase, kdy jsme dostali zbytečné góly. Od druhé třetiny, kdy jsme začali plnit pokyny, se hra obrátila v náš prospěch a dokázali jsme si vytvořit několik málo šancí, ze kterých jsme naštěstí dokázali skórovat"