Otrokovice nestačily na Black Angels. Přesto jsou v PLAY OFF

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE nestačili v posledním domácím zápase na Black Angels a prohráli 5:7. Vzhledem k ostatním výsledkům mají kolo před koncem jistotu PLAY OFF.

Superliga 2019/2020, 25. kolo, ne 23.2.2020, Městská hala Otrokovice
Black Angels
5:7
1:3, 3:1, 1:3

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 5:7

branky: 13. Ladislav Gál, 32. Matěj Kostka, 32. Lukáš Pešat, 40. Vlastimil Červenka, 47. Vlastimil Červenka - 1. Jakub Boček, 6. Jakub Renčín, 8. Jakub Boček, 30. Jan Hněvkovský, 49. Radek Hanák, 53. Matěj Boček, 60. Radek Hanák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 354; zásahy brankářů: Kevin Majrich 12 - Ondřej Matiášek 30; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:3;

Sestřih branek:

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Michajlovič) - Nagy, Kostka, Zimmer, Koláčný, Pšenčík - Petřík, Haša, Kvapil, Pešat, Gál, Vykopal, Jurčík, Červenka, Szweda, Hrtůs, Hrabal
Black Angels: Matiášek (Körber) - Vaculík, Král, Straka, Bauman, Ježek - Boček.M, Novotný, Hanák.T, Jaroš, Hromada, Hanák.R, Neklan, Boček.J, Bouček, Hněvkovský, Studený, Renčín

Panteři začali v bráně s Kevinem Majrichem, jenže ten inkasoval už po 26 sekundách, a v osmé minutě už prohrávali 0:3. Gál sice ještě do přestávky snížil, po ní ale hosté znovu odskočili na rozdíl tří gólů.

Až poté mužstvo zabralo a do druhé pauzy dokázalo srovnat. Postupně se trefili Kostka, Pešat a Červenka, který pak při vlastním oslabení skóre dokonce obrátil. Panteři byli na koni a Kostka mohl zvýšit z trestného střílení, avšak gólmana hostů nevymíchal.

Byl to zlomový okamžik střetnutí. Za 25 sekund totiž platilo otřepané "nedáš, dostaneš" a Black Angels srovnali. Panteři znejistěli a pak už stříleli góly jen hosté, kteří si z Otrokovic odvezli všechny body.

Závěrečné utkání základní části odehrají Panteři v neděli v hale třetího Chodova. Při očekávané výhře Střešovic nad posledními Pardubicemi potřebují k udržení šesté příčky získat aspoň bod.

Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: Dnes opět špatný vstup do utkání. Velmi laciné vedení Black Angels. Moc se tlačíme do předu a děláme vzadu fatální chyby. I když se nám podařilo utkání otočit bohužel jsme nedokázali odskočit na větší rozdíl. Soupeř zahrál svou hru a podržel je výborný výkon golmana gratulujeme k vítězství. Děkujeme divákům za podporu.

Komentář trenéra hostí Petra Pajera: Přesně takovýto bojovný zápas jsme potřebovali před finálovou částí sezóny. i když to bylo drama a náš golman předvedl precizní výkon, tak si myslím, že 3 body bereme zaslouženě . Gratuluji soupeři k nádhernému florbalovému prostředí a moc díky i našim divákům, kteří za námi dorazili takhle daleko.

Další domácí zápas odehrají Panteři o víkendu 14. - 15. 3. 2020 ČTVRTFINÁLE PLAY OFF.