Panteři končí v Poháru v osmifinále

I přes zlepšený výkon ve druhé polovině utkání panteři po prohře 5:6 v Poháru České Pojišťovny končí

Pohár České pojišťovny 2018/2019, Osmifinále Poháru ČP, st 14.11.2018, Městská hala Otrokovice
Pardubice
5:6
1:3, 1:2, 3:1

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Pardubice 5:6

branky: 8. Lukáš Kvapil, 31. Lukáš Kvapil, 44. Marek Zapletal, 48. Lukáš Kvapil, 51. Lukáš Pešat - 7. Petr Černý, 10. Martin Zozulák, 13. Jan Kourek, 28. David Petržela, 31. Filip Krigovský, 52. Jan Kourek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2 + Jaromír Malina OS:1; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jaromír Malina 10, Radovan Michajlovič 1, Jaromír Malina 1 - Jakub Levínský 23; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:1;

PANTHERS OTROKOVICE B: Malina (Michajlovič) - Zimmer, Petřík, Nagy, Štěpánek, Čevela, Kostka - Pešat, Gál, Kittel, Sovják, Zapletal, Szweda, Jurčík, Vykopal, Volek, Kvapil, Haša, Rožnovják
Pardubice: Levínský - Škeřík, Slabý, Hušek, Prix, Bílý, Krigovský - Petr, Zozulák, Kourek, Pakosta, Savický, Žáček, Černý Kaluža, Petržela

Vyjádření trenéra domácích pana p. Kvapila: Pokud navážeme na dnešní druhou půli utkání, tak se můžeme zvednout. Z téměř rozhodnutého utkání jsme udělali vyrovnání. Stále se musíme tlačit do brány a mít větší chuť ke vstřelení branky. Gratuluji soupeři k postupu a přeji hodně štěstí v další části poháru.

Vyjádření trenéra hostů p. Štancla: Opět jsme se nevyvarovali výpadku koncentrace a aktivity a ze zápasu jsem udělali zbytečné drama, když jsme domácí dostali na koně. Poctivě odpracované utkání a vítězství morálu a síly týmu, který se po vyrovnání nepoložil. Těšíme se na čtvrtfinále .