Panteři poslední zápas základní části prohráli, play-down začnou v Pardubicích

A-tým PSG Panthers Otrokovice rozehraje sérii play-down tento víkend dvěma zápasy v Pardubicích. Rozhodlo o tom závěrečné kolo základní části, ve kterém jsme prohráli v hale Bohemians 5:11 a zůstali v tabulce předposlední.

Livesport Superliga, 26. kolo, ne 26.2.2023, Sportovní centrum Řepy
Bohemians
PANTEŘI
11:5
4:3, 2:0, 5:2

FbŠ Bohemians - PSG PANTHERS OTROKOVICE 11:5

branky: 7. Jakub Buršík, 7. Jan Řehoř, 9. Jakub Buršík, 10. Matúš Gajdoš, 32. Jakub Buršík, 38. Jaroslav Petrák, 43. Jakub Buršík, 46. Jaroslav Petrák, 48. Vojtěch Zezulka, 58. Jakub Buršík, 60. Patrik Šebek - 16. Jiří Halama, 19. Vlastimil Červenka, 19. Peter Nehila, 44. Peter Nehila, 54. Vlastimil Červenka; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Šimon Melega 13 - Adam Kohút 24; po třetinách: 4:3, 2:0, 5:2

Sestřih utkání:

Bohemians: Melega, Zavřel - Strnad, Pastor, Čihák, Zezulka - Forman, Petrák K., Buršík, Bílek, Petrák J., Řehoř, Šebek, Kisugite, Gajdoš, Hronek, Rozkovec, Virga, Dobisík, Kawulok
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček - Kelemen, Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Jurčík, Vykopal

Začátek utkání nám utekl a už v 10. minutě jsme prohrávali 0:4, góly Halamy, Červenky a Nehily jsme se ale do přestávky dostali do kontaktu. Ještě ve 44. minutě jsme po druhé trefě Nehily, za stavu 4:7, drželi šanci na možný bodový zisk. Závěr zápasu si ale Bohemians pohlídali a nejlepší střelec soutěže Buršík zakončil nedělní večer pěti góly. Před play-down jsme tak prohráli devátý duel v řadě.