Panteři prohráli ve Vítkovicích úvodní čtvrtfinále, druhé se hraje už dnes

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE nestačili na Vítkovice prohráli vysoko 10:4. Druhé utkání se hraje již dnes od 17:00.

Superliga 2019/2020, ČF1, so 7.3.2020, SC Dubina Ostrava
Vítkovice
10:4
4:1, 4:2, 2:1

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 10:4

branky: 4. Marek Bräuer, 9. Marek Bräuer, 9. Josef Rýpar, 19. Jakub Hubálek, 31. Lukáš Hrubý, 34. Josef Rýpar, 39. Josef Rýpar, 40. Ondřej Sidunov, 42. Ondřej Firda, 52. Rostislav Gattnar - 15. Petr Koláčný, 23. Petr Koláčný, 29. Lukáš Pešat, 48. Michal Nagy; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 10 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 4:1, 4:2, 2:1;

Sestřih branek:

Vítkovice: Gurkovský (Souček) - Hrubý, Šebesta, Nehera, Rýpar, Déček, Hubálek, Malina, Hatala, Kuczera - Hajek, Delong, Firda, Besta, Řezanina, Gattnar, Sidunov, Herblich, Bräuer
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Majrich) - Nagy, Zimmer, Koláčný, Petřík, Pšenčík - Pešat, Hrabal, Kvapil, Červenka, Gál, Szweda, Hrtůs

Mužské áčko Hu-Fa Panthers Otrokovice nezastavilo sérii porážek ani v play off. Ve Vítkovicích, se kterými odehrálo v základní části dvě vyrovnané partie, prohrálo úvodní partii čtvrtfinálové série 4:10. Druhý duel je na programu v neděli opět na severu Moravy.

Panterům se vstup do utkání nepovedl a už v devátém minutě prohrávali 0:3. V polovině zápasu se díky dvěma trefám Koláčného a jedné Pešata dostali do kontaktu (3:4), jenže pak do konce prostřední čtvrtiny inkasovali čtyři branky a bylo rozhodnuto. Také poslední část vyhrály Vítkovice, za Pantery korigoval Michal Nagy.

Áčko tak včetně základní části prohrálo už devět utkání po sobě.

Vyjádření trenéra hostí, Michala Kvapila:První utkání v playoff soupeř vede 1 nula. První třetina potrestané chyby a náskok domácích. Ve druhé třetině se nám povedl vstup a zvládli jsme líp obranou činnost a využili dvě šance. V druhé části prostřední třetiny , ale už domácí opět vládli utkání a navyšovali rozdíl. Zítra začíná nový zápas . Děkujeme fanouškům .

Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Klasický 1. zápas play-off z naší strany. Pomalé, nervózní, nepřesné, místy přehrané. Dneska jsme nezahráli moc dobře. Zítra musíme přidat.