Archiv

Aktuální zprávy
po 12.6.2023

Áčko Panterů vede nově Lukáš Petřík. Cílem je postavit kvalitní a vyvážený tým

S novým trenérem Lukášem Petříkem zahájilo florbalové áčko Panterů přípravu na novou sezonu, kterou po dvanácti letech v nejvyšší soutěži odehraje v první lize.

Preview k zápasu
st 22.3.2023

Panteři rozehrají druhé kolo play-down s Karlovými Vary dvěma domácími zápasy

První pokus o udržení superligy těsně nevyšel, na řadě je druhý a tentokrát si už Áčko PSG Panthers Otrokovice nemůže dovolit žádné zaváhání. Poražený ze série s Karlovými Vary přímo sestoupí a její vítěz absolvuje baráž s neúspěšným finalistou první ligy. Druhé kolo play-down začíná v sobotu od 18 hodin ve Sportovní hale na Štěrkovišti, druhý duel se odehraje tamtéž od 16 hodin v neděli. Vítěz série musí vyhrát čtyři zápasy.

Rozhovory
pá 10.3.2023

Nehila: Rad by som videl plne tribúny a skvelú atmosféru na Štěrkovišti!

Kapitán mužského Áčka Peter Nehila zhodnotil dva úspěšné zápasy play-down v Pardubicích a věří v podporu fanoušků, která Pantery požene o víkendu za vítězstvím.

Rozhovory
pá 20.1.2023

Hrabal: Pro nás už je teď každý zápas play-off, víceméně už si nemůžeme dovolit klopýtnout

Stabilní člen mužského Áčka Filip Hrabal přiblížil svou aktuální roli v týmu a zhodnotil zápasový start a další očekávání v novém roce.

Preview k zápasu
st 16.11.2022

Panteři se vracejí do superligy dvojzápasem s Pardubicemi a Vítkovicemi

Po měsíční reprezentační přestávce vyplněné mistrovstvím světa ve Švýcarsku naskočí A-tým PSG Panthers Otrokovice znovu do superligového kolotoče a to hned dvěma zápasy v rozmezí 48 hodin. Ve sváteční čtvrtek zavítají Panteři k televiznímu utkání do Pardubic (přímý přenos na ČT sport od 17.00 hodin), v sobotu přivítají od 18 hodin na Štěrkovišti Vítkovice.

Aktuální zprávy
so 5.11.2022

Startuje MS 2022: Kdy hrají Češi a Slováci a jak zápasy sledovat?

Do startu mužského mistrovství světa ve švýcarském Curychu už zbývá odpočítat jen několik hodin a je tak na čase připomenout si, na jaké soupeře česká a slovenská výprava narazí v základní skupině.

Rozhovory
st 7.9.2022

Nehila: Túto sezónu sa chystáme ukázať viac

Stabilní hráč mužského Áčka, který se v letošní sezóně představí v nové roli kapitána, se rozpovídal o cílech týmu i jeho vztahu k Otrokovicím.

Rozhovory
čt 30.6.2022

Kovařík: Bez silové přípravy nelze v dnešní době uspět

Lukáš Kovařík je od průběhu minulé sezóny součástí realizačního týmu Panterů a nyní si na sebe přibral i zodpovědnost fyzické přípravy hráčů na další ročník nejvyšší soutěže. Rozpovídal se tedy o tom, jak si Áčko pod jeho vedením vede a jak probíhá příprava.

Aktuální zprávy
pá 7.1.2022

Mladé šelmy mají za sebou polovinu letošní sezóny a do nového roku vstupují s dalším odhodláním

Stejně jako Livesport Superliga se i všechny soutěže mladých otrokovický nadějí přehouply do své druhé poloviny. V článku si můžete přečíst, jak se jim dařilo v uplynulé části sezóny a co je naopak čeká.

Rozhovory
čt 16.12.2021

Nehila: Cieľ, ktorý som si dal zatiaľ plním

Slovenský útočník Peter Nehila se už připravuje na další část Livesport Superligy. Zpětně se vrací k uplynulému světovému šampionátu i k jeho slovenským kolegům. 

Rozhovory
čt 28.10.2021

Kohút: Musíme sa sústrediť na seba ako tým

Další slovenskou posilou, tentokrát v brankovišti, je Adam Kohút. Jeho cílem je podávat co nejlepší výkony zápas od zápasu a pomoci tak svému týmu k zisku bodů. Podle jeho slov neměl problém dostat se do nového kolektivu, ani se slovenštinou.

Rozhovory
pá 11.6.2021

Hála: Klub nám vytvořil výborné podmínky

Kondiční trenér áčka se rozpovídal o právě probíhající fyzické přípravě a porovnává ji s loňskými roky. 

Rozhovory
út 23.3.2021

Nehila: Každý musí začať od seba

Peter Nehila se ohlédl za sezónou 2020/2021, která pro Pantery nebyla vůbec úspěšná. 

Preview k zápasu
st 13.1.2021

Livesport Superliga pokračuje. V sobotu Tatran, v neděli Vinohrady

Hráče Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká další porce zápasů. Po necelém měsíci se opět střetnou s Tatranem Teka Střešovice a Sokolem Královské Vinohrady.

Preview k zápasu
pá 1.1.2021

Muži zahájí v neděli v Brně, v pondělí pak přivítají Ostravu na ČT Sport

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE zahájí rok 2021 nedělním zápasem v Brně proti Hattricku a hned v pondělí před kamerami ČT Sport je čeká souboj s Ostravou.

Další stránky
12>>

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři