Nabitý domácí program áčka. Ve čtvrtek pohár s Vítkovicemi, v neděli liga s Plzní

Hned dva domácí zápasy áčka Panterů nabízí tento týden. Ve čtvrtek se střetneme v osmifinále Českého poháru od 19 hodin se superligovými Vítkovicemi, v neděli vyzveme v první lize Plzeň, zápas začíná v 17 hodin.

Mezi 16 posledních týmů Českého poháru jsme postoupili po vítězství nad Znojmem, Vítkovice vyřadily v předchozím kole Orlovou 10:0. Hosté k nám přijíždí jako lídr superligy, který vyhrál osm z devíti posledních utkání. Na čele tabulky má dvoubodový náskok před Střešovicemi. Naposledy jsme se utkali ještě v superlize letos v lednu, kdy jsme na severu Moravy podlehli 3:9. Naposledy jsme pak Vítkovice porazili v nedohraném play-off roku 2020, od té doby jsme prohráli osm vzájemných zápasů po sobě.

Důležitější duel nás čeká v neděli v lize, ve které jsme v předešlých pěti kolech se ziskem jediného bodu nejhorším týmem soutěže. I přes šest porážek z minulých sedmi kol jsme pořád v elitní čtyřce, ačkoliv už jen s bodovým náskokem před Znojmem.

Plzeň, kde jsme 1. října zvítězili 9:4, je dvanáctá se ztrátou šesti bodů na předkolo. Západočeši vykazují lepší formu než my, vyhráli dva ze čtyř uplynulých zápasů, naposledy doma těsně podlehli Sokolu Brno 6:7. Varováním je jejich nedávné vítězství v hale čtvrtého Ústí nad Labem, kde jsme v neděli padli 3:5. Týmové produktivitě vévodí Václav Zabran (8+9), který ale poslední dvě kola nehrál.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři